رشد اقتصادی با احتساب نفت ۱.۷ درصد شد/رشد بدون نفت ۱.۹ درصد بازداشت ۵ خدمه شناور صیادی خارجی در آب‌های خلیج فارس پهپاد یمنی ها مواضع مزدوران سعودی را هدف قرار داد پایان مرحله نخست رزمایش سراسری بسیج همزمان با عاشورای حسینی دستگیری یکی از عوامل حمله تروریستی به سفارت ایران در بیروت بازخوانی 10 حدیث مشهور و نورانی درباره امام حسین (ع) حکم مشایی ابلاغ شد/ هنوز اعتراضی به حکم صادره برای مشایی نشده است رکوردی دیگر برای مسی + عکس وقتی برای عباس(ع) امان نامه آوردند/ رفع الله رایة العباس صدور دستور پلمب سکه ثامن از سوی اتحادیه طلا و جواهر
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
کد خبر: 18142
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر صورت گرفت

بهره‌برداری از 5 طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی در زرندیه +عکس

همزمان با هفتمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان محلی پنج طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی در شهرستان زرندیه افتتاح و عملیات یک پروژه آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، همزمان با هفتمین روز از ایام الله مبارک فجر و با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان محلی پنج طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی در شهرستان زرندیه افتتاح و عملیات اجرایی یک پروژه عمرانی دیگر در این شهرستان آغاز شد.

این طرح ها شامل بهره برداری از مرحله دوم کارخانه کارتن سازی پرند پیشتاز، شرکت اتحاد مولد، کارخانه آرد سنبل، ساختمان اداره گاز شهر زاویه و بهره برداری از بلوار شهر مامونیه است.

در مجموع برای ساخت و راه اندازی این پنج واحد اعتباری بالغ بر 165 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

بهره‌برداری از شرکت تولیدی کارتن‌سازی و صنایع بسته بندی پرند پیشتاز تولیدکننده انواع کارتن و بسته‌بندی با صرف اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و 200 میلیون تومان و اشتغالزایی برای 128 نفر نخستین پروژه‌ای بود که با حضور استاندار مرکزی در شهرک صنعتی پرندک به بهره‌برداری رسید.

همچنین ساختمان شرکت گاز شهر زاویه از محل اعتبارات دولتی به ارزش 545 میلیون تومان از دیگر پروژه‌های قابل بهره برداری بود.

محمود زمانی قمی در سفر به شهر زاویه با حضور در منزل شهیدان حسنعلی و غلامحسین احمدی و در شهرستان زرندیه با حضور در گلزار شهدای شهر پرندک با نثار گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

انتهای پیام/

captcha