روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۷
کد خبر: 18142
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر صورت گرفت

بهره‌برداری از 5 طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی در زرندیه +عکس

همزمان با هفتمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان محلی پنج طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی در شهرستان زرندیه افتتاح و عملیات یک پروژه آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، همزمان با هفتمین روز از ایام الله مبارک فجر و با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان محلی پنج طرح عمرانی، خدماتی، اقتصادی در شهرستان زرندیه افتتاح و عملیات اجرایی یک پروژه عمرانی دیگر در این شهرستان آغاز شد.

این طرح ها شامل بهره برداری از مرحله دوم کارخانه کارتن سازی پرند پیشتاز، شرکت اتحاد مولد، کارخانه آرد سنبل، ساختمان اداره گاز شهر زاویه و بهره برداری از بلوار شهر مامونیه است.

در مجموع برای ساخت و راه اندازی این پنج واحد اعتباری بالغ بر 165 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

بهره‌برداری از شرکت تولیدی کارتن‌سازی و صنایع بسته بندی پرند پیشتاز تولیدکننده انواع کارتن و بسته‌بندی با صرف اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و 200 میلیون تومان و اشتغالزایی برای 128 نفر نخستین پروژه‌ای بود که با حضور استاندار مرکزی در شهرک صنعتی پرندک به بهره‌برداری رسید.

همچنین ساختمان شرکت گاز شهر زاویه از محل اعتبارات دولتی به ارزش 545 میلیون تومان از دیگر پروژه‌های قابل بهره برداری بود.

محمود زمانی قمی در سفر به شهر زاویه با حضور در منزل شهیدان حسنعلی و غلامحسین احمدی و در شهرستان زرندیه با حضور در گلزار شهدای شهر پرندک با نثار گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

انتهای پیام/

captcha