رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۰
کد خبر: 88588
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال؛

گزارش تصویری| آلومینیوم- تراکتور، رقابتی با حاشیه های مهم تر از متن

رقابت بین آلومینیوم اراک و تراکتورسازی تبریز با شکست میزبان به پایان رسید. ولی چیزی که بیشتر از اصل رقابت به چشم آمد، حاشیه های این بازی بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ رقابت بین آلومینیوم اراک و تراکتورسازی تبریز با شکست 3 بر 1 آلومینیوم به پایان رسید.

حساسیت این بازی با توجه به اختلاف کم امتیازات هر دو تیم زیاد بود. ولی اشتباهات داوری، اعتراض کادر فنی آلومینیوم به داوری، مسمویت یکی از اعضای تیم آلومینیوم و اخراج منصوریان سرمربی آلومینیوم از بازی، باعث شد تا حاشیه های این مسابقه از متن آن پر رنگ تر شود.

captcha
آخرین اخبار