رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۶
کد خبر: 88581
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی مطرح کرد

خدمت‌رسانی ۹۰ گروه جهادی در دهه امامت و ولایت در مناطق محروم

محترمی گفت: بیش از ۹۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در دهه امامت و ولایت خدمت رسانی می کنند و تاکنون ساخت ۱۸ مسکن محرومان، ۵ پروژه آب، اهدای۳۰ سری جهیزیه، پخت بیش از ۸۰ هزار پرس غذا برای اطعام نیازمندان در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم با حمایت خیرین بیشتر شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در نشست هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت توسط بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: با توجه به استقبال جوانان و اقشار مختلف مردم از اردوهای جهادی بسیج سازندگی در ایام تابستان شاهد اعزام گسترده جهادگران بسیجی به مناطق مختلف استان هستیم.

وی افزود: گروه های جهادی امروز در نقطه به نقطه استان مرکزی مشغول ارائه خدمات هستند و در دهه امامت و ولایت شاهد اوج برگزاری گروه های جهادی در سطح استان در عرصه های مختلف هستیم.

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در کنار رسالت های خود در دهه امامت و ولایت برنامه های ویژه ای از جمله برگزاری مراسمات فرهنگی و مذهبی، اطعام نیازمندان ، ساخت منازل محرومین،اجرای پروژه های محرومیت زدایی، اجرای پروژه های انتقال آب و کانال های کشاورزی، اعزام تیم های پزشکی و درمانی به مناطق محروم ، ارایه خدمات دامپزشکی، اهدا جهیزیه، اجرای نهضت کمک مومنانه و سایر خدمات را اجرا خواهد کرد.

وی بیان کرد: بیش از ۹۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در دهه امامت و ولایت خدمت رسانی می کنند و تاکنون ساخت ۱۸ مسکن محرومان، ۵ پروژه آب، اهدای۳۰ سری جهیزیه، پخت بیش از ۸۰ هزار پرس غذا برای اطعام نیازمندان در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم با حمایت خیرین بیشتر شود.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مهمی که امروز باید به آن توجه داشته باشیم تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان قالب جامعه است که رسانه ها نقش به سزایی در این راستا دارند و باید در انعکاس سوژه ها ، پوشش خبری اقدامات جهادگران و شناساندن الگوهای موفق به جامعه تلاش کنند.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال بیش از ۸۰۰ گروه جهادی به استعداد بیش از ۱۵ هزار جهادگر در عرصه های خدمت رسانی در سطح استان مرکزی نقش آفرینی داشته اند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار