رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۵
کد خبر: 88580
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

خدمت رسانی به مردم اولویت مهم بسیج است/ اطلاع رسانی فعالیت های جهادگران در بین جوانان ایجاد انگیزه می کند

گودرزی گفت: یکی از ضرورت های مهم امروز در جامعه اطلاع رسانی فعالیت های جهادگران است که این کار علاوه بر معرفی الگوی جهادگران به جامعه قطعا برکات زیادی دارد و می تواند در بسیاری از جوانان برای حضور در اردوهای جهادی ایجاد انگیزه کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله ظهر امرو(سه شنبه) در نشست هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت توسط بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: بسیج در کنار صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی رسالت خدمت به مردم را دارد و امروز به وضوح شاهد هستیم بسیج با برنامه و راهبرد در همه عرصه ها و مقاطع به مردم خدمت رسانی می کند.

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی کشور خدمت رسانی اولویت مهم بسیج است و لذا در گام دوم انقلاب با تکیه بر تجربیات گذشته و پای کار آوردن همه ظرفیت ها از جمله سرمایه عظیم مردم بسیج به دنبال خلق حماسه های بزرگ است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اظهار کرد: امروز بسیجیان با سلاح ایمان ، تقوا و خدا باوری و اعتقاد به ظرفیت و توانمندی مردم در خدمت مردم و انقلاب هستند و خدمت صادقانه به مردم را همچون نعمتی الهی می دانند.

وی بیان کرد: خوشبختانه در طی این سال های اخیر بسیج سازندگی با ظرفیت عظیم گروه های جهادی در زمینه خدمت به مردم و تبدیل تهدیدات به فرصت ها اقدامات بزرگی انجام داده است.

گودرزی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی تفکر جهادی از اهمیت بسیاری برخوردار است و گروه های جهادی مهمترین مولفه قوی شدن ایران در گام دوم محسوب می شوند.

وی با بیان اینکه گروه های جهادی همواره و در شرایط مختلف پای کار مردم و انقلاب بوده اند و در خدمت صادقانه به مردم پیشتاز بوده اند، گفت:خوشبختانه هر روز شاهد کیفی و کمی شدن فعالیت های جهادگران هستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله افزود: اقدامات گروه های جهادی در مناطق محروم امیدآفرین و نشاط بخش بوده و امروز نیاز است این امیدآفرینی به سایر مناطق نیز توسعه پیدا کند.

وی اظهار کرد: یکی از ضرورت های مهم امروز در جامعه اطلاع رسانی فعالیت های جهادگران است که این کار علاوه بر معرفی الگوی جهادگران به جامعه قطعا برکات زیادی دارد و می تواند در بسیاری از جوانان برای حضور در اردوهای جهادی ایجاد انگیزه کند.

گودرزی گفت: فعالیت جهادگران بسیجی موجب پای کارآوردن مردم مناطق برای مشارکت در پیشرفت آن منطقه کند و لذا کار رسانه ای در کنار کار جهادی یک ضرورت است.

وی ادامه داد: بسیج با ورود به عرصه های مختلف علاوه بر خدمت رسانی به مردم ، الگوی کارآمد را به جامعه معرفی می کند و فعالیت رسانه ای در کنار کار جهادی در معرفی الگو بسیار موثر است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اضافه کرد: حمایت و مشارکت همه جانبه دستگاه های اداری در اردوهای جهادی بسیج یک ضرورت است و باید همراه و یاور جهادگران بسیجی باشند.

وی خاطر نشان کرد: رسانه ها نقش به سزایی در بازتاب اقدامات جهادگران بسیجی دارند که باید در کنار این کار مطالبه از مسئولین و دستگاه ها را برای تسریع فعالیت های گروه های جهادی را در دستور کار خود داشته باشند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار