رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰
کد خبر: 88575
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶

فعالیت دو تور غیرمجاز گردشگری در محلات متوقف شد

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از جلوگیری فعالیت دو تور مسافرتی غیرمجاز در طرح نظارتي ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پليس امنيت عمومي این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " عباس محمد رضایی" فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: در تحقیقات پلیس شهرستان و طي رصد و پايش صورت گرفته در فضاي مجازي و شبكه اجتماعي اينستاگرام، مشخص شد افرادي در فضای مجازی اقدام به تبليغات و برگزاري تور مسافرتی غیرمجاز کرده که این موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیس در فضای مجازی و طی بررسی‌های اولیه توسط کارشناسان اداره نظارت بر اماكن عمومي ، پلیس امنیت عمومی مشخص شد متهمان اين تورهاي غير مجاز که بدون رعايت ضوابط و مقررات و مجوزهاي قانوني از سوي سازمان هايي متبوع، اقدام به برگزاري تور يک يا دو روزه به نقاط مختلف کشور مي کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در ادامه تحقیقات ماموران پلیس، مسئولان اصلی این تورهای مسافرتی شناسايي و پس از سير مراحل قانوني به مرجع قضائی معرفی و برابر دستور دادستان دادسراي عمومي و انقلاب محلات از فعالیت این دو تور مسافرتی جلوگیری و صفحه اينستاگرام نامبردگان مسدود شد.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات در پایان با اشاره به اینکه چنانچه فردی قصد برگزاری تور مسافرتی داشته باشد بایستی مجوزهای لازم را دریافت و صلاحیت فردی ایشان تایید شود، خاطر نشان کرد: هر فردی که قصد مسافرت با تورهای مسافری در سطح شهرستان را دارد از تورهای دارای تاییده استفاده کند و شهروندان بر شیوه استفاده خود از تورهای مسافرتی دقت بیشتری داشته باشند و در صورت مشاهده موارد مشابه، موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ گزارش کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار