رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۰
کد خبر: 88556
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴

تصاویر/خرید و فروش دام به مناسبت عید قربان در بجنورد

در آستانه عید سعید قربان، مردم استان خراسان شمالی نیز همزمان با مردم سایر شهرها محیای برگزاری این جشن بزرگ هستند که یکی از مصادیق آن خرید و فروش گوسفند برای قربانی و تقسیم گوشت بین مستمندان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ در آستانه عید سعید قربان، مردم استان خراسان شمالی نیز همزمان با مردم سایر شهرها محیای برگزاری این جشن بزرگ هستند که یکی از مصادیق آن خرید و فروش گوسفند برای قربانی و تقسیم گوشت بین مستمندان است. کشتارگاه بجنورد یکی از مراکز اصلی تهیه و ذبح دام برای قربانی است که امسال نیز به منظور حفظ بهداشت محیطی به ویژه در ایام همه گیری بیماری کووید ۱۹ شاهد تشدید نظارت‌ها در نحوه عرضه دام درشهر برای عید قربان هستیم.

captcha
آخرین اخبار