رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۹
کد خبر: 88546
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۷
گزارش تصویری/

بهره برداری از پایگاه های بسیج کارگری در دلیجان

با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی پایگاه های بسیج شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای غواص در دلیجان افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی پایگاه های بسیج شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای غواص در دلیجان بهره برداری شد.

همچنین بازدید از تعدادی واحدهای تولیدی از جمله برنامه های فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در سفر یک روزه به شهرستان دلیجان بود.

captcha
آخرین اخبار