رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۶
کد خبر: 88524
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱

از صدور حکم شهر اراک چه خبر؟

استاندار مرکزی گفت: در آخرین پیگیری که در خصوص صدور حکم شهردار اراک داشته‌ایم قرار شد این مشکل نظارتی به‌سرعت برطرف شود و آنچه موردنظر استانداری مرکزی است این است که حکم شهردار اراک هر چه زودتر صادر شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در جمع خبرنگاران درباره علت اداره شهر اراک با سرپرست و عدم صدور حکم شهرداری برای بیاتیان سرپرست فعلی شهرداری اراک، گفت: ازنظر استانداری مرکزی، بیاتیان شهردار اراک است و وظایفش را به‌خوبی انجام می‌دهد و رضایتی نسبی را کسب کرده است.

وی افزود: استانداری مرکزی با نظارتی که بر این دستگاه دارد، شاهدیم که شهرداری اراک با تمام توان سعی در رضایت شهروندان اراک دارد. همچنین شاهدیم که پروژه‌های بزرگ زیربنایی هم جان تازه‌ای گرفته‌اند.

آقازاده تصریح کرد: علت اینکه بیاتیان تا به حال موفق به دریافت حکمش نشده است، به دلیل برخی مسائل در بیرون استان است. وزیر کشور و دستگاه‌های نظارتی ملی هم در جریان این موضوع هستند و ما امیدواریم این مشکل هر چه زودتر برطرف شود.

استاندار مرکزی گفت: در آخرین پیگیری که داشتیم قرار شد این مشکل نظارتی به‌سرعت برطرف شود و آنچه موردنظر استانداری مرکزی است این است که حکم شهردار اراک هر چه زودتر صادر شود.

وی افزود: همان‌طور که مطلعید قانون صراحتاً بیان می‌کند که اداره شهرداری تا ۳ ماه می‌تواند بر عهده سرپرست باشد و پس‌ازآن باید کسی به‌عنوان شهردار مسئولیت بگیرد ولی این موضوع در مورد آقای بیاتیان بیش از ۳ ماه شده است. لذا توافق کردیم با توجه به تغییر شهردار اراک در بحبوحه انتخابات، این زمان تا ۳ ماه دیگر تمدید شود.

آقازاده گفت: لذا بیاتیان ازنظر استانداری مرکزی تا پایان این دوره شورا شهردار اراک به‌عنوان سرپرست فعالیت خواهد داشت و باید کارش را باقدرت ادامه دهد. در ادامه هم اگر شورای جدید به این نتیجه رسید که ایشان می‌تواند شهردار اراک شود، این قول را گرفته‌ام که بتوانیم مشکلات را در تهران حل کرده و پاسخ استعلامات وی مثبت شود که اگر شورای ششم شهر اراک به این نتیجه برای شهردار ماندن ایشان رسید، ایشان بتواند به‌عنوان شهردار کار خود را ادامه دهد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار