دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید 4هزار صنف آلاینده باید به خارج از اراک منتقل شوند/ شهرداری اراک 3ماه برای انتقال فرصت دارد
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱
کد خبر: 87498
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹

هیچ حادثه امنیتی و خرابکاری در انتخابات نداشتیم

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور گفت: اطلس امنیتی در نهایت دقت در طول این ایام تهیه شد و هر روز این اطلس مورد نظر قرار می‌گرفت و رنگ بندی شهرها تغییر می کرد، لذا هیچ حادثه امنیتی و خرابکاری روز گذشته در انتخابات نداشتیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسین ذوالفقاری معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور با حضور در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران گفت: از حدود ۶ ماه قبل کار برنامه‌ریزی برای تامین امنیت انتخابات شروع شد.

وی ادامه داد: برآوردهایی از وضعیت امنیت انجام شد، مسئولیت اجرایی و هماهنگی با نیروی انتظامی و با محوریت این نیرو در سطح کشور قرارگاه های امام علی به موازات شوراهای تامین امنیت شروع شد.

ذوالفقاری افزود: در چند مرحله برآورد امنیت انجام شد. یک مرحله امنیت سال ۱۴۰۰ و مراحلی برای انتخابات انجام شد. 

ذوالفقاری خاطر نشان کرد: با اشراف اطلاعاتی که داشتیم هیچ حادثه امنیتی در انتخابات روز گذشته نداشتیم. ۳۰۰ هزار نفر به طور مستقیم تأمین شعب اخذ رای را برعهده داشتند. ۳۰۰ هزار نفر مسئولیت امنیت مرزها و شهرهای کشور را بر عهده داشتند. 

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور بیان داشت: اطلس امنیتی در نهایت دقت در طول این ایام تهیه شد و هر روز این اطلس مورد نظر قرار می‌گرفت و رنگ بندی شهرها تغییر می کرد، لذا هیچ حادثه امنیتی و خرابکاری روز گذشته در انتخابات نداشتیم.

ذوالفقاری با اشاره به دستگیری تیمی که قبل از انتخابات قصد داشت در سیستم برق اخلال ایجاد کنند، گفت: چند مورد درگیری در انتخابات شوراهای شهر و روستاها بود که سریعا با حضور عوامل انتظامی موضوع حل شد.  چند درگیری هم داشتیم که ارتباطی به انتخابات نداشت.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور بیان داشت: بعضی از مواردی که می‌بینید افرادی در فضای مجازی اسامی بر روی تعرفه های رای گیری مینویسند جعلی است.

دانا

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار