رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶
کد خبر: 87493
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸

کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند

فرمانده انتظامی استان از کشف780 عدد گوشی تلفن همراه به ارزش 5 میلیارد ریال در عملیات توقیف 2 دستگاه خودروی شوتی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار شهرستانی با اشاره به کشف تعداد زیادی گوشی قاچاق در دو خودروی شوتی گفت: در ادامه روند مبارزه با کالای قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان شازند در مراحل تحقیقاتی از تردد 2 دستگاه خودروی شوتی حامل کالای قاچاق با خبر شدند.

وی افزود: با برنامه ریزی عملیاتی انجام شده از سوی ماموران انتظامی، سرانجام هر دو خودروی سواری قاچاق بر شناسایی و در یک عملیات پلیسی توقیف و مورد بازرسی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف 780 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق از خودروهای توقیفی اظهار داشت: ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، 5 میلیارد و 861 میلیون و 500 هزار ریال ارزیابی شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه دو نفر در این رابطه دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند،خاطر نشان کرد: تشديد مبارزه با قاچاق کالا محوري ترين برنامه نيروي انتظامي در حمایت از تولید داخلی به شمار می رود و شهروندان نیز می توانند با ارائه گزارش ها و اطلاعات خود در این خصوص به مرکز فوریت های پلیس 110 در این عزم جهادی مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار