گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰
کد خبر: 87492
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸

پایان انتخابات و آغاز راه جدید/ #دوباره_خدمت برای #کرامت_ملت

همه آحاد مردم مخصوصا جریان های انقلابی و سایر تفکرها باید برای توفیق دولت جدید کمک کنند و ید واحده شوند تا کشور بتواند از وضعیتی که به دلیل بی تدبیری دچار آن شده، عبور کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و حالا نتایج غیررسمی حکایت از پیروزی ملت ایران در وهله اول و مشخص شدن رئیس جمهور منتخب دارد.

این انتخابات اما حساسیت ها فراوانی داشت؛ از مدت ها قبل برخی جریان های داخلی و خارجی، به دلیل عملکرد ضعیف دولت، سعی داشتند مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کنند.

اما علی رغم تمام تلاش های تبلیغاتی و میدانی جریان های لیبرال برای نا امید کردن مردم و عدم مشارکت در انتخابات و کار شکنی در اخذ آرای مردم، ملت در برابر نا کار آمدی ایستادند و بیش از ۵۰ درصد پای صندوق آمدند که این در نوع خود یک حماسه است.

در این میان یک واقعیت به چشم می خورد که دلیل این همه هجمه برای عدم تحقق دولت انقلابی، این بود که برخی نمی خواستند اجازه دهند مردم طعم خدمت و سازندگی را در دولت انقلابی بعد از ۴۰ سال بچشند و نگذارند زنجیره ناکارآمدی، نارضایتی و وابستگی پاره شود.

قطعا امروز آغاز فصل جدید برای ایرانی آباد و دولتی مردمی با وفاقی که به وجود آمده نوید روزهای بهتر و تسریع در رفع مشکلات مردم می شود.

نکته مهم این است که این رشد سیاسی مردم در جایگاهی قرار گرفته است که نه وعده پول و نه وعده های پوپولیستی اجتماعی روی انتخاب صحیح آنها اثر نگذاشت.

چندین موضوع که می توان پس از خلق این حماسه بزرگ مورد توجه قرار داد.

 اول اینکه ایجاد یک دولت اجماع ملی برای همه اقوام و مذاهب ایران یک فرصت برای خدمت دوباره است که منجر به شکست همه بوق های تبلیغاتی سلطنت طلبها و نفاق و نظام سلطه در پروژه تحریم انتخابات شد.

البته در این بین مردم یک نه بزرگ به همه ظرفیتها، چهره ها و احزاب بانی وضع موجود گفتند در طول زمان تبلیغات انتخابات همه ظرفیت خود را پای کار آوردند و بد اخلاقی کردند.

این بداخلاقی ها البته چیز جدیدی نبود و 4 سال پیش نیز رخ داد؛ هشتمین رئیس جمهور امروز ایران در آستانه میلاد امام هشتم، خادم الرضا بود که ۴ سال پیش علی رغم همه تبلیغات و عملیات روانی ها و تخریب ها گفت: جریان نفاق و نفوذ از امام رضا سیلی خورد.

اما با وجود همه بداخلاقی ها داخلی و خارجی، حضور مردم باعث شکست زنجیره عملیات روانی دشمن برای فریب افکار عمومی و تحمیل تفکر وابستگی و ما نمی توانیم، شد.

اما نکته مهم و اصلی آن است که همه آحاد مردم مخصوصا جریان های انقلابی و سایر تفکرها باید برای توفیق دولت جدید کمک کنند و ید واحده شوند تا کشور بتواند از وضعیتی که به دلیل بی تدبیری دچار آن شده، عبور کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار