رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷
کد خبر: 87489
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲

غرق شدن جوان 32 ساله در درياچه كوكبيه شهرستان شازند 

جواني 32 ساله به دليل عدم آشنايي بدن با فنون شنا،‌در درياچه كوكبيه شهرستان شازند، غرق شد و جان خود را از دست داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ خلجي معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي با اشاره به غرق شدن یک جوان در شهرستان شازند، گفت:‌ ظهر روز گذشته با اعلام گزارشي از يك مورد غرق شدگي در داخل درياچه كوكبيه شهرستان شازند،‌بلافاصله تيم هاي امدادي و انتظامي در محل حاضر شدند.

وي افزود: در بررسي هاي به عمل آمده، مشخص شد كه دو جوان براي شنا وارد درياچه شده بودند كه يكي از آنان كه جواني 32 ساله بود به علت عدم توانايي كامل در شنا كردن،‌غرق شده است كه بلافاصله توسط تيم آتش نشان از آب خارج شد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد:‌ فرد مصدوم بلافاصله توسط اورژانس به بيمارستان انتقال شد كه اقدامات انجام شده براي احياء اين فرد به نتيجه نرسيده و او جان خود را از دست داد.

سرهنگ خلجي خاطر نشان كرد: در اين خصوص پرونده اي تشكيل و در حال سير مراحل قانوني است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار