دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید 4هزار صنف آلاینده باید به خارج از اراک منتقل شوند/ شهرداری اراک 3ماه برای انتقال فرصت دارد
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶
کد خبر: 87477
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
دیارآفتاب گزارش می دهد

هوای اراک ناسالم برای گروه‌های حساس/ادامه کاهش کیفیت هوا و دید افقی در استان مرکزی

هوای کلانشهر اراک در وضعیت ناسالم برای گروه‌های سنی حساس قرار گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا در روز شنبه 29 خردادماه شاخص کیفیت هوا ساعت ۹ صبح شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای اراک ناسالم برای گروه‌های حساس است.

بر این اساس و طبق اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، کیفیت هوای اراک با شاخص137 در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت.

بر اساس اعلام هواشناسی استان مرکزی بررسی‌ها نشان‌دهنده وزش بادهای شرق سو در بیابان‌های مرکزی کشور و  مهیا بودن شرایط برای خیزش گردوخاک در این نواحی و انتقال به استان است.

بر این اساس طی دور روز آینده کاهش کیفیت هوا و دید افقی در استان به دلیل پدیده گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. همچنین سرعت وزش باد در ساعات بعدازظهر امروز در برخی از نقاط استان نسبتاً شدید خواهد بود.

به‌جز این طی پنج روز آتی آسمان استان صاف تاکمی ابری در ساعات بعدازظهر همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در شرایط ناسالم هوا تمام بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از تردد در فضای باز جدا خودداری کنند و سایر افراد از فعالیت‌های سنگین خارج از منزل اجتناب نمایند .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار