رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۷
کد خبر: 87449
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵

#بگذارید_رای_بدهیم/ واکنش‌ مردم به کمبود تعرفه‌ رای در نقاط مختلف کشور

کمبود تعرفه رای در برخی حوزه‌های رای‌گیری واکنش برخی چهره‌ها و کاربران فضای مجازی را برانگیخت. بسیاری از این کاربران با انتقاد از ضعف اجرایی دولت خواستار تامین تعرفه‌های رای شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فارس پلاس، انتخابات از صبح امروز با برخی مشکلات اجرایی شروع شد. ساعت شروع رای‌گیری ساعت ۷ صبح اعلام شده بود اما برخی از حوزه‌های رای‌گیری با وجود آنکه مردم در صف رای ایستاده بودند به دلیل عدم اتصال سیستم اخذ رای به سیستم مرکزی ستاد انتخابات امکان اخذ رای نداشتند. این اتفاق و برخی دیگر از مسائل باعث شد آقای جنتی دبیر شورای نگهبان در نامه‌ای از وزیر کشور بخواهد در این حوزه‌ها رای‌گیری بصورت کاغذی انجام شود. 

با این حال برخی مشکلات اخذ رای حل شد و رای‌گیری ادامه یافت اما رفته رفته دو مشکل دیگر بیشتر به چشم خورد: اول آنکه برخی درخواست‌ها برای صندوق سیار اخذ رای بدون پاسخ ماند و از طرفی در برخی از حوزه‌های رای‌گیری شاهد کمبود تعرفه رای بودیم.

این دو ماجرا از سوی برخی چهره‌ها وکاربران فضای مجازی نیز واکنش‌هایی را برانگیخت. برخی از مطالب منتشر شده توسط این کاربران را در زیر بخوانید:

فیلمی که توسط اکانت بالا منتشر شده است

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار