گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۹
کد خبر: 87393
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
ملت فهیم ایران اسلامی با حضور گسترده اقتدار نظام اسلامی را فریاد بزنند؛

نماینده ولی فقیه و جمعی از نمایندگان استان مرکزی در مجلس مردم را به حضور در انتخابات دعوت کردند

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی و دیارآفتاب را به حضور پر شور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 28 خردادماه از آحاد ملت شریف ایران اسلامی و به خصوص مردم انقلابی استان مرکزی جهت حضور حماسی در پای صندوق های رأی دعوت کردند.

آیت الله دری نجف آبادی:

ملت فهیم ایران اسلامی با حضور گسترده اقتدار نظام اسلامی را فریاد بزنند

 نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با صدور پیامی آحاد ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی به خصوص مردم همیشه در صحنه این استان را به حضور پر شور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه ۲۸ خردادماه جاری دعوت کرد.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در این پیام آورده است: ملت سرافراز و شریف ایران اسلامی یکبار دیگر در آستانه آزمون بزرگ دیگر در امتداد راه پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سوی قله‌های پیشرفت و ترقی قرار گرفته که لازمه پیروزی در این آزمون مهم، حضور گسترده و پرشور و حماسی آحاد ملت در انتخابات روز جمعه است تا یکبار دیگر اقتدار و عظمت نظام اسلامی به جهانیان ثابت شود.

در بخشی دیگر از این پیام آمده است: دشمنان نظام اسلامی از ماه‌های گذشته با توطئه ها و فتنه های شوم خود و با بهره گیری از تمام ظرفیت های رسانه ای با هجمه های تبلیغاتی، سعی در تضعیف دستاوردها و عملکرد ۴۲ ساله نظام اسلامی با هدف ناامید کردن مردم و کاهش مشارکت در انتخابات روز جمعه می‌کند که ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی وظیفه دارند با حضور گسترده و آگاهانه خود در این رویداد سیاسی مهم ضمن انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و افراد توانمند در انتخابات شوراها ضمن نقش برآب کردن توطئه‌های دشمنان اقتدار و عظمت نظام اسلامی را در فریاد بزنند.

اینجانب از ملت  مومن، انقلابی، بصیر، آگاه و زمان شناس استان مرکزی دعوت می کنم با حضور حماسی و پرشور خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامي در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان بار دیگر اقتدار ایران سربلند اسلامی را به جهانیان نشان داده و همانگونه که در گذشته با حضور مومنانه خود در صحنه‌های مختلف توطئه‌های دشمنان علیه سرزمین پاکان و مهد دلیران را خنثی نمودند این‌بار نیز با حضور خود پشتیبانی از نظام اسلامی، ولایت فقیه، قانون اساسی و آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانسنگ را به منصه ظهور بگذارند.

نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:

انتخابات صحنه بروز اقتدار ملی است/ حضور مردم باعث تجدید نظر در اندیشه های بدخواهانه دشمنان می شود

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، با بیان اینکه انتخابات صحنه بروز اقتدار ملی است، گفت: ۲۸ خرداد ماه روزی است که شاهد نمایش قدرت ملی خواهیم بود و هر گاه شکوه و عظمت ملت نمایش داده می شود، هراس در دل دشمن می افتد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، افزود: همانطور که ایشان فرمودند مشارکت پایین دشمن را تحریک می کند؛ لذا حضور پر رنگ مردم باعث می شود بدخواهان نظام و مردم در اندیشه های بدخواهانه خود تجدید نظر کنند و همین حضور باعث تضمین بنیاد های امنیت کشور می شود.

سلیمی با بیان اینکه هیچ چیزی جایگزین حضور پر شور مردم نیست، تصریح کرد: این حضور امنیت و اقتداری برای کشور ایجاد می کند که هیچ چیزی جایگزین آن نخواهد شد. البته همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند گلایه هایی در این میان وجود دارد که ناشی از نوع مدیریت دولت بوده است و باید با حضور و انداختن آرای صحیح در صندوق ها به این گلایه ها پایان بخشید.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه باید در این انتخابات ریل گذاری نوع مدیریت را عوض کرد، گفت: عدم حضور جز اینکه باعث می شود اختیار خود را به دیگری بسپاریم نتیجه دیگری ندارد.

نماینده مردم خمین و رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:

تغییر مستلزم حضور آگاهانه در پای صندوق رأی است/ آحاد مردم برای انجام تکلیف الهی، انقلابی و سیاسی خود در انتخابات شرکت کنند

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ ضمن تأکید بر اهمیت ویژه انتخابات ۲۸ خردادماه و دعوت از آحاد مردم برای حضور پای صندوق‌های رأی گفت: به همه ملت شریف ایران به‌خصوص شهروندان استان مرکزی و شهرستان خمین عرض می‌کنم که عزیزان ما در آستانه یک انتخابات حماسی و سرنوشت‌ساز در سراسر کشور هستیم و به تعبیر مقام معظم رهبری انتخابات در واقع تزریق یک نوع خون تازه به بدنه نظام جمهوری اسلامی است لذا اگر مردم گله‌هایی دارند که به‌حق هم هست ولی راه حل گله‌مندی هم قهر با صندوق رأی و کنار نشستن و بی‌تفاوتی نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی افزود: اگر بنا باشد تغییری انجام شود مستلزم حضور آگاهانه در پای صندوق رأی است تا هم دشمنان و بدخواهان انقلاب ناامید شوند و هم اینکه بتوانیم زمینه انتخاب گزینه‌ی اصلحی را فراهم کنیم که می‌تواند مطالبات بر زمین‌مانده مردم را پوشش بدهند و کشور را در تراز ملت ایران و انقلاب اسلامی بسازند.

نظری ادامه داد: از همه مردم به جد درخواست دارم که با احساس مسئولیت برای انجام تکلیف الهی، انقلابی و سیاسی خود حتماً در روز ۲۸ خردادماه در پای صندوق رأی حاضر باشند تا بتوانیم همگی با هم در بالندگی ایران بزرگ مشارکت داشته باشیم.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی:

دنیا به انتخابات ایران چشم دوخته است/ مشکلات با مدیریت درست حل شدنی است

حجت‌الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ ضمن تأکید بر اهمیت ویژه انتخابات ۲۸خردادماه گفت: سرنوشت مردم دست خود آنهاست و قرآن هم می‌فرماید «ان الله لا یغر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم» لذا ما می‌توانیم در انتخابات بی‌تفاوت باشیم و در چهار سال آینده افسوس بخوریم که چرا اتفاقاتی همچون ناکارآمدی، تبعیض و فساد رخ داد و اما می‌توانیم به‌صورت فعال پای‌کار بیاییم تا هم مشارکت حداکثری و هم انتخاب فرد اصلح را رقم بزنیم و حداقل ۴ سال خیال راحتی داشته باشیم که فردی پاک دست بر مسند قرارگرفته است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه تصریح کرد: امروز وقت آن است که مردم پای صندوق‌های رأی بیایند و سرنوشتشان را خود رقم بزنند و نگویند حالا هرکسی انتخاب شود همین خواهد بود، نه این‌طور نیست هرکسی این‌چنین نبوده؛ فردی مثل شهید رجایی یا برخی دیگر در دوره‌هایی انصافاً کارهای بزرگی انجام داده‌اند.

وی اظهار کرد: در این دوره انتخابات بسیار مهم است چراکه دنیا چشم دوخته به اینکه مشارکت مردم ما چگونه خواهد بود چون اقتدار سیاسی نظام هم به این بستگی دارد.

سبزی خاطرنشان کرد:  ان شاء الله مردم لبیک به ندای رهبر عزیزمان بدهند و به حرمت خون شهید سلیمانی و شهدای عزیز یک‌بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گوشان بزنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار