رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۳
کد خبر: 87360
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳

حمایت رسانه‌های اصلاح‌طلب از رئیسی؛ کاندیدای اجماع ملی

دیدار مدیران رسانه های اصلاح طلب با سید ابراهیم رئیسی حکایت از شکل گیری جریان حمایت از کاندیدای "اجماع ملی" دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تعدادی از مدیران مسئول رسانه های اصلاح طلب روزگذشته با آیت الله رئیسی کاندیدای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری دیدار کردند.

مدیران مسئول رسانه های اصلاح طلب در این دیدار از مواضع آیت الله رئیسی در قبل و در حین تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کردند، موضوعی که امروز در تعدادی از همین رسانه ها نیز بازتاب داشت.

بنظر می رسد حضور رسانه های مطرح اصلاح طلب در این دیدار، بیان حمایت از مواضع آیت الله رئیسی و همچنین تیترهای حمایتی آنها پیرامون دیدار روزگذشته، حکایت از شکل گیری جریان حمایت از کاندیدای "اجماع ملی" دارد.

طی روزهای گذشته حمایت جریان های مختلف از  آیت الله رئیسی، روند شکل گیری و رسیدن به کاندیدای اجماع ملی را کلید زده بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار