رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۸
کد خبر: 87332
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳

آخرین جزئیات از نظریه پزشکی قانونی در خصوص پدر و مادر بابک خرمدین

بررسی‌ها در پرونده خرمدین‌ها نشان می‌دهد که اکبر خرمدین و همسرش از اختلال روانپزشکی رنج می‌برند، اما نه در آن حد که مسئول جنایاتی که مرتکب شده‌اند، نباشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، پزشکی قانونی پس از بررسی‌های تخصصی نظریه خود درباره اکبر خرمدین و همسرش را که متهمند پسر، دختر و دامادشان را به قتل رسانده و اجساد آن‌ها را مثله کرده اند صادر کرده است.

این نظریه حکایت از این دارد که اکبر خرمدین (پدر خانواده) اختلال روانپزشکی دارد، اما نه در آن حدی که مسئول اعمالش نباشد. همسرش نیز اختلال روانپزشکی در حد کند ذهنی دارد، اما نه در آن حد که مسئول اعمال خودش نباشد.


بیشتر بخوانید: 

راز هیولای پنهان پدر و مادر بابک خرمدین چه بود؟


همچنین روز گذشته هر دو متهم با انتقال به شهرک اکباتان و محل جنایت، صحنه قتل‌هایی را که مرتکب شده بودند بازسازی کردند و نزد بازپرس جنایی و کارآگاهان پلیس شرح دادند که چطور در سال ۹۰ دامادشان (شوهر آرزو) و بعد در سال ۹۷ آرزو و اردیبهشت امسال نیز بابک خرمدین را به قتل رساندند. متهمان تا کنون انگیزه‌های مختلفی را برای ارتکاب این جنایات هولناک بیان کرده اند که تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.

منبع: همشهری

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار