رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۸
کد خبر: 87331
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱

دیده شدن چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ

یک علاقه‌مند به اثبات وجود حیات در مریخ تصویری که ناسا گرفته بود را منتشر کرد و گفت این تصویر صورتی است که مریخی ها سال ها پیش آن را ساخته‌اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اسپوتنیک؛ علاقه‌مندان به فضا و دانشمندان دوست دارند تصاویر گرفته شده از کهکشان ها را برای اثبات حیات فرازمینی یا وجود هرگونه موجود فضایی جستجو کنند تا ادعاهای خودشان را ثابت کنند. برخی از آنها حتی در این کار بسیار موفق بودند. یک جوینده UFO ادعا می کند که زندگی در مریخ وجود دارد و این ادعا را با تصویری از این سیاره که شبیه به صورت انسان که توسط ناسا گرفته شده، ثابت کرد.


بیشتر بخوانید


صورتی شبیه به انسان در مریخ

اسکات سی وارینگ که یکی از علاقه‌مندان به نجوم است، می گوید که مشخصات ظاهری کشف شده در میان سنگ ها و نقش برجسته های مریخی با گرد و غبار، ظاهر انسانی ندارد ، اما "ویژگی های مشابه به صورت انسان قابل مشاهده است. او در این باره می گوید:" این شبیه صورت، یک چانه بزرگ ناهموار ، دهان باز ، بینی با اندازه طبیعی ، برجستگی ابرو و پیشانی دارد. به نظر می رسد که دارای جمجمه و موهای بسیار بلندی است. "

وی افزود: "این شخص باید شخصیتی بسیار مهم برای مریخی ها باشد تا چهره ای به این ابعاد و بزرگی از او در این سیاره بسازند. این چهره باستانی باید میلیون ها سال پیش ساخته شده باشد." به گفته وارینگ، این اثر تاریخی یافته شده به صدها چهره در ناهید ، ماه ، زمین و مریخ اضافه شده که وی ادعا می کند در چند دهه گذشته کشف کرده است.

چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ پیدا شد

مشاهده جدید وارینگ تاکنون هیچ گونه محبوبیتی در بین جامعه منجمان ایجاد نکرده، و درباره وارینگ مسائلی وجود دارد که دیگران او را به بیماری پاریدولیا که گرایش به دیدن الگوها یا اشیا در چیزهای معمولی است، متهم می کنند.

به گفته وارینگ ، منتقدان که ظاهراً واقعیتی را که بیش از حد دردناک باشد انکار می کنند ، این بار هم یافته های او را رد کردند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار