رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۳
کد خبر: 87319
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸

کشف بیش از 12 تن مرغ گوشتي قاچاق از 3 دستگاه کامیون در عمليات پليس شازند 

فرمانده انتظامي استان از توقیف 3 دستگاه كاميون حامل، 12 هزار و 760 کیلو گرم مرغ قاچاق در عمليات پليس در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان شازند خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار شهرستانی با اشاره به کشف چندین تن مرغ گوشتی در محور شازند، گفت: در اجراي طرح های مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی، تيمي از ماموران انتظامی شهرستان شازند در تحقیقاتی از تردد 3 دستگاه کامیون حامل مرغ قاچاق از محورهای مواصلاتی این شهرستان با خبر شدند.

وی افزود: با برنامه ريزي عملياتي صورت گرفته از سوي پليس،‌ هر 3 خودرو در عمليات هايي جداگانه متوقف شدند و در بازرسي از آنها مقدار 12 تن و760 كيلوگرم مرغ گوشتي كشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان كرد:‌ طي اين عمليات،‌6 نفردستگير و با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار