رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۱
کد خبر: 87311
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷

ارجمند: اگر دوستدار تغییریم باید رأی بدهیم/ من هم زیر همان فشارهایی‌ام که همه مردم قرار دارند

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با بیان اینکه منکر ناراحتی‌های مردم نیستم و من هم زیر همان فشارهایی‌ام که همه مردم قرار دارند گفت: هرکسی دوستدار تغییری بر اوضاع مملکت است باید برود و رأی بدهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره مشارکت مردم در انتخابات گفت: من می‌گویم باید رأی بدهیم به خاطر اینکه روش مملکت ما این است؛ سیستم اداره مملکت‌مان است؛ قهر کردن (با صندوق) کار نمی‌شود. این آدم‌ها اگر مملکت بهشت برین بشود وقتش برسد قهر می‌کنند. البته منکر ناراحتی‌های مردم نیستم من هم زیر همان فشارهایی‌ام که همه مردم قرار دارند. اگر می‌خواهید چیزی عوض شود باید رأی بدهید.

 این هنرمند در پاسخ به این سؤال که به عنوان یک هنرمند مطالبات‌تان از دولت آینده چیست، گفت: مطالباتی ندارم برای اینکه این هفت نفری که کاندید بودند هیچ‌کدام نه از فرهنگ، نه از هنر، نه از تئاتر، سینما، موسیقی و نقاشی چیزی نگفتند. چه توقعی می‌توانم داشته باشم. 

او همچنین تأکید کرد: ما مگر به دنبال دموکراسی نیستیم؛ از خانواده بگیرید تا اجتماع. به دموکراسی و مردم‌سالاری رسیدن راه سنگلاخ و دشواری است؛ یک‌شبه نمی‌توان صاحب دموکراسی شد؛ همه این پیچ و خم ها را دارد. آن کشورهایی صاحب دموکراسی‌اند چندین سال طول کشیده به این جایگاه رسیده‌اند. هرکسی دوستدار تغییری بر اوضاع مملکت است باید برود و رأی بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار