رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۹
کد خبر: 87309
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
آیت الله نوری همدانی:

شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح امری لازم و واجب است

مرجع تقلید شیعیان در پاسخ به استفتایی در خصوص انتخابات، پاسخ داد: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح، امری لازم و واجب است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از مهر، آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید شیعیان، در پاسخ به استفتایی در خصوص انتخابات، پاسخ داد: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح، امری لازم و واجب است.

متن استفتا و پاسخ آیت الله نوری همدانی بدین شرح است:

متن استفتا

با سلام خدمت مرجع عالیقدر، با توجه به نزدیکی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰، مشتاق دریافت پاسخ پرسش ذیل می‌باشیم؛

- از نظر شما حکم شرکت در انتخابات ریاست جمهوری چیست؟ شرکت در انتخابات تا چه اندازه می‌تواند در آینده کشور و جمهوری اسلامی نقش ایفا کند؟ و مردم چه وظیفه‌ای دارند؟

پاسخ

بسمه تعالی

سلام علیکم؛

همانگونه که کرارا بیان شده است شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح امری لازم و واجب است.

captcha
آخرین اخبار