رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۱
کد خبر: 87305
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹

گزارش تصویری| فضای انتخاباتی کلانشهر اراک در آستانه انتخابات 1400

با مشخص شدن نامزدهای انتخابات شوراها، شهرها حال و هوای انتخاباتی بیشتری به خود گرفته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ 28 خرداد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهری و روستایی در سراسر کشور برگزار می شود. البته برخی شهرها انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را هم در پیش دارند.

گرچه از چند هفته قبل اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده بود ولی با مشخص شدن اسامی نامزدهای انتخابات شوراها، شهرها حال و هوای انتخاباتی بیشتری به خود گرفته اند.

اراک نیز به عنوان یکی از کلانشهرهای کشور، از این قاعده مستثنی نیست.

captcha
آخرین اخبار