گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱
کد خبر: 87282
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
به مناسبت دهه کرامت؛

جشنواره «زیر سایه خورشید» از 29 خرداد تا 2 تیر در استان مرکزی برگزار می شود/ حضور خدام و پرچم تبرک رضوی در شهرستان ها

مسئول برگزاری طرح زیر سایه خورشید در استان مرکزی گفت:جشنواره «زیر سایه خورشید» امسال در سراسر کشور از 29 خردادماه آغاز خواهد شد که در استان مرکزی میزبان دو کاروان از خادمان به همراه پرچم متبرک و مقدس رضوی خواهیم بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام سعید پیرایش مسئول برگزاری طرح زیر سایه خورشید در استان مرکزی دوشنبه 24 خردادماه در تشریح برنامه حضور این کاروان در استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره زیر سایه خورشید امسال در سراسر کشور از 29 خردادماه و از اواخر دهه کرامت آغاز می‌شود به دلیل اینکه از حضور خدام در مناطق مختلف کشور به دلیل مسائل انتخاباتی سوءاستفاده‌های سیاسی نشود.

پیرایش ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی برنامه‌ها با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد و خیلی از برنامه‌هایی که در سال‌های گذشته انجام می‌گرفت مثل عیادت از بیماران حذف‌شده است.

وی افزود: امسال چون نمی‌توانیم بیشتر از سه یا چهار روز از دهه کرامت را میزبان کاروان زیر سایه خورشید باشیم درخواست کردیم تا دو کاروان اعزام شوند یعنی هر روز در دو شهرستان حضور پیدا خواهیم کرد.

مسئول برگزاری طرح زیر سایه خورشید در استان مرکزی تصریح کرد: ترتیب حضور این کاروان زیر سایه خورشید در سطح استان مرکزی از 29 خرداد تا 2 تیرماه به ترتیب در شهرستان‌های اراک و آشتیان، کمیجان و تفرش، خنداب و ساوه، شازند و دلیجان، خمین و محلات خواهد بود.

پیرایش گفت: برنامه کلی کاروان دیدار با ائمه جمعه هر شهرستان، دیدار با یک خانواده شهید شاخص شهرستان، دیدار با کادر درمان که احتمالاً در محیطی غیر از فضای بیمارستان خواهد بود و حضور در جمع کارگران یک واحد صنعتی فعال به دلیل ضرورت تولید در استان و کشور است.

وی اظهار کرد: موضوع بعدی جشن مردمی زیر سایه خورشید است که از شنبه در کل استان مرکزی هر شب در دو شهر ما یک جشن مردمی برگزار خواهد شد و از مردم دعوت می‌کنیم این جشن که با حضور خادمان و پرچم متبرک و مقدس رضوی برگزار می‌شود شرکت کنند.

پیرایش افزود: کاروان زیر سایه خورشید متشکل است از دو یا سه نفر از خادمین حرم رضوی، مبلغ و مداح و یک نفر که مدیریت کاروان را بر عهده دارد.

مسئول برگزاری طرح زیر سایه خورشید در استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: سامانه‌ای توسط آستان قدس رضوی طراحی‌شده است که مردم می‌توانند برای حضور کاروان در محل واحد تولیدی خود و میزبانی که احتمالاً به‌قیدقرعه خواهد بود با ارسال عدد 88 به سامانه 1000888 درخواست ثبت کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار