گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰
کد خبر: 87238
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به مناسبت بیست و نهمین  پویش ره سلامت به اراک سفر می‌کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت؛در این سفر دکتر نمکی ۲۶ پروژه سلامت محور را در استان به صورت وبیناری افتتاح خواهد کرد.

سید محمد جمالیان افزود: این پروژه ها به ارزش ۱۴۵میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

وی گفت: نمکی در سفر یک روزه ی خود به اراک،در استانداری مرکزی و از طریق ویدئو کنفرانس تعدادی از طرح ها و پروژه های سلامت محور را افتتاح خواهد کرد.

وی تاکید کرد: افتتاح مگا آن آی سی یو بیمارستان آیت الله طالقانی،آی سی یو  و بخش آنژیوگرافی بیمارستان امیرالمومنین،مرکز تصویر برداری بیمارستان امیرکبیر و کلینیک ساعی و دانشکده ی دندانپزشکی از مهمترین پروژه هایی هستند که قرار است فردا توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری برسند.

 جمالیان در ادامه خاطر نشان کرد؛با آغاز به کار این پروژه ها کیفیت خدمات ارائه شده در زیر مجموعه های دانشگاه علوم پزشکی اراک بالاتر خواهد رفت.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار