گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۲
کد خبر: 87236
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳
 استاندار مرکزی:

یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود

آقازاده گفت:افزایش مصرف برق استان مرکزی را در تامین آب هم دچار مشکل می‌کند به طوری که اکنون آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود و احتمال رسید این روستاها به ۹۰ مورد هم وجود دارد. 

به گزارش دیار آفتاب؛سید علی آقازاده استاندار مرکزی در شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی در بیت امام جمعه گفت: صرفه جویی در مصرف برق و آب در تابستان امسال یک ضرورت است که فرهنگ سازی در این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است و شورای فرهنگ عمومی نقش مهمی در این راستا دارد.

وی افزد: ۱۲ ظهر تا ۲۱ شب پیک مصرفی برق در استان است که تغییر ساعات اداری و تعطیلی روز پنج شنبه ها در این راستا بسیار موثر بوده است.   

 استاندار مرکزی اظهار کرد: روزانه ۸۰۰ تا ۹۰۰ مگاوات سهمیه برق استان مرکزی در تابستان است اما مصرف حدود یک‌هزار و ۳۰۰ مگاوات ارزیابی می‌شود و به نسبتی که برق بیشتری مصرف شود خاموشی انجام می‌شود. 

 وی بیان کرد: افزایش مصرف برق استان مرکزی را در تامین آب هم دچار مشکل می‌کند به طوری که اکنون آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود و احتمال رسید این روستاها به ۹۰ مورد هم وجود دارد. 

آقازاده بیان کرد:  از ابتدای خردادماه امسال ادارات و نهادهای اجرایی در روزهای پنجشنبه تعطیل شد و این اقدام باعث کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق در استان شد و ساعات ادارات نیز از هفته جاری از ۶ و نیم تا ۱۳ و نیم تغییر یافته که این اقدام نیز کاهش چشمگیر مصرف برق را به دنبال داشته است. 

وی افزود: تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در استان اندیشیده و تدوین شده و براساس آمار موجود یک میلیون و ۱۰۰واجد شرایط رای دادن در انتخابات پیش رو آماده رای دادن هستند. 

 استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: در انتخابات سال ۹۸ یک‌هزار و ۶۰ شعبه اخذ رای در استان آماده شده بود اما در انتخابات ۲۸ خرداد امسال به یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه رسیده و در مجموع ۲۵ هزار نفر در استان وظیفه برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار