رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۰
کد خبر: 87231
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
کنگاوری:

پیامدها و آسیب‌های عدم حضور مردم در انتخابات تبیین شود

کارشناس مسائل سیاسی تأکید کرد: مردم باید بدانند آمریکا مشروعیت نظام را هدف قرار داده است، باید پیامدها و آسیب‌هایی عدم حضور مردم در انتخابات تبیین شود که اگر مردم از این مسائل مطلع شوند در انتخابات شرکت خواهند کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ کنگاوری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: اهمیت و مشارکت پرشور مردم در انتخابات در کلام امام خمینی (ره) نمایان است که فرمودند :"حفظ نظام از اوجب واجبات است".

کنگاوری اظهار کرد: در گذشته دشمنان با تحمیل جنگ تحمیلی یا ابعاد فرهنگی و در نهایت تحریم اقتصادی ما را تحت فشار قرار می دادند اما امروزه آمریکا به قدرت نظامی ما پی برده است و قدرت پیاده کردن محدودیت های گذشته را ندارد چون ما ثابت کردیم دوران بزن و درو تمام شده است و موقعیتمان در منطقه تثبیت شده است.

این کارشناس سیاسی بیان کرد: آمریکا از طریق ایجاد آشوب و فتنه های گوناگون مانند فتنه ۸۸ تلاش کرد تا سیستم حکومتی ما را به استحاله بکشد اما با هوشیاری مردم ایران به نتیجه نرسید امروز از طریق انجام تبلیغات و عملیات روانی تلاش می کند مشروعیت نظام را زیر سؤال ببرد.

وی افزود: اخیرا برخی از شخصیت های بین المللی که با آمریکا هماهنگ هستند اذعان دارند که " ایران از لحاظ نظامی قدرت برتر است و اگر در این انتخابات طیف انقلابیون انتخاب شوند جمهوری اسلامی پیشرفت شگفت انگیزی می کند و صراحتاً گفته‌اند هر آنچه در توان داریم باید برای تبلیغات بکار بگیریم که این انتخابات با آسیب مواجه شود."

کنگاوری تصریح کرد: برای واردکردن آسیب به انتخابات عملیات روانی مبنی بر عدم مشارکت در انتخابات را از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های مجازی پیاده کردند تا مشروعیت نظام را زیر سؤال ببرند.درحالی‌که ما پتانسیل قوی داریم و مردم ما متحد هستند.

این کارشناس سیاسی تأکید کرد: باید از طریق صداوسیما و با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری و استفاده از شخصیت‌هایی مانند مراجع عظام تقلید و..در جهت آگاه‌سازی و بصیرت افزایی مردم تلاش کرد. مردم باید بدانند آمریکا مشروعیت نظام را هدف قرار داده است، باید  پیامدها و آسیب‌هایی عدم حضور مردم در انتخابات تبیین شود که اگر مردم از این مسائل مطلع شوند در انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی بیان کرد: مشارکت در انتخابات مضرات و منافع شخصی در برندارد و منافع ملی به دنبال دارد و اگر منافع ملی آسیب ببیند تر و خشک با هم می‌سوزند و باید به خاطر منافع ملی مردم باید پای صندوق بیایند.

کنگاوری در پایان خاطرنشان کرد: باید بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری را آیینه پیش رو و چراغ هدایت خود قرار دهیم و در این راستا برای تبلیغات و روشنگری و بصیرت افزایی لحظه‌ای کوتاهی نکنیم تا به فضل الهی باروی کار آمدن یک دولت انقلابی زمینه را برای ایجاد تمدن بزرگ اسلامی مهیا کنیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار