رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۴
کد خبر: 87202
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
حاشیه‌های آخرین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری؛

کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی

همتی در بدو ورود به رسانه ملی از کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» استفاده کرد؛ سناریویی که برخی محافل رسانه ای از تلاش دولتی ها و اصلاح طلبان برای کاهش مشارکت در انتخابات خبر دادند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آخرین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری امروز در حالی برگزار شد که براساس قرعه کشی صورت گرفته در مناظره دوم کاندیداها وارد سازمان صدا و سیما شده و قبل از ورود به سالن معاونت سیما به سوال خبرنگاران پاسخ ددند.

عبدالناصر همتی در بدو ورود به سازمان صدا و سیما در گفت و گو با خبرنگاران از کلید واژه جدید رونمایی کرد.

وی با تاکید براینکه رئیس جمهور باید منتخب اکثریت مردم باشد گفت: رئیس جمهور نباید با رای حداقلی انتخاب شود.

این اظهارات همتی در حالی مطرح شد که پیش از این برخی محافل خبری از طرح جریان نزدیک به دولت و اصلاح طلبان به دلیل ضعف عملکرد و عدم امید به رای آوری، تلاش خود را برای کاهش مشارکت در انتخابات خبر داده بودند.

دعوت زاکانی از روحانی برای مناظره

علیرضا زاکانی از رئیس جمهور دعوت کرد که با حضور در رسانه ملی با وی مناظره کند.

کنایه جلیلی به رئیس جمهور

دولت می آید 8 سال می گذرد هیچ اتفاقی رخ نمی دهد اگر خوش انصاف باشند عذرخواهی می کنند، نباشد عذرخواهی هم نمی کند می گوید خیلی هم خوب است.

حل مشکلات کشور به دست همتی و مهرعلیزاده مثل درمان کرونا توسط ویروس کروناست!

قاضی زاده هاشمی گفت: سپردن مشکلات کشور به آقای همتی و مهرعلیزاده مثل سپردن درمان مالاریاست به پشه آنوفل یا سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا

اشاره زاکانی به حقوق 80 میلیاردی تاجگردون

یکی را از مجلس بیرون کردیم رفته حقوق 80 میلیاردی از بیمه سرمد گرفته است، حقوق نجومی، پرویی نجومی!

captcha
آخرین اخبار