رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
کد خبر: 87201
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است

کریمی گفت: رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است و مردم در طول این سال‌ها همواره با حضور خود موجب خنثی‌سازی توطئه‌ها شده‌اند و این بار با حضور حماسی خود دست طمع دشمنان به نظام اسلامی را قطع خواهند کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع جهادگران بسیجی و مسئولین گروه‌های جهادی شهرستان فراهان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب گزینه اصلح موجب ارتقای کارآمدی نظام اسلامی و اداره بهینه کشور می‌شود و لذا حضور هوشمندانه مردم در صحنه انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است.

کریمی اظهار کرد: حضور آگاهانه ملت ایران در انتخابات موجب روی کارآمدن جمع نخبگانی و توانمند در مدیریت کشور و ایجاد شور و نشاط انقلابی برای حل مشکلات خواهد شد.

وی ادامه داد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر اینکه نشان از وحدت و انسجام ملی و داخلی است پیام اقتدار و وحدت همه جانبه ملت ایران برای رسیدن به اهداف عالی انقلاب اسلامی را به دشمنان مخابره می کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: یکی از راهبردهای مهم در انتخابات ۲۸ خرداد مشارکت حداکثری مردم است که ملت ایران با حضور پرشور خود باید یک حماسه ملی و ماندگار خلق کنند.

کریمی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از مطالبات مقام معظم رهبری است و این مسئله برگرفته از جایگاه مردم در نظام اسلامی است.

وی افزود: رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است و مردم در طول این سال‌ها همواره با حضور خود موجب خنثی‌سازی توطئه‌ها شده‌اند و این بار با حضور حماسی خود دست طمع دشمنان به نظام اسلامی را قطع خواهند کرد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: همه مردم و خصوصاً بسیجیان باید تلاش کنند مشارکت مردم در انتخابات حداکثری باشد چراکه حضور هوشمندانه و آگاهانه ملت در صحنه انتخابات علاوه بر عزت و سربلندی نظام اسلامی موجب خنثی شدن تحریم‌های ظالمانه خواهد شد.

کریمی خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی علاوه بر اینکه پرچم‌دار محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی صادقانه به ملت هستند نقش به سزایی در امیدآفرینی و ایجاد نشاط دارند و لذا در این ایام همه جهادگران با عملکرد خود مردم و جامعه هدف را باید به خلق حماسه انتخابات دعوت کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار