گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۶
کد خبر: 87191
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

اجرای پروژه های آب و کشاورزی رویکرد بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰است

سردار کریمی گفت: یکی از مهمترین رویکردهای بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰ اجرای پروژه های آب و کشاورزی است و در این راستا علاوه بر اینکه گام های بلندی برداشته شده برنامه ریزی های خوبی برای امسال انجام شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین سرکشی از رزمایش" جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری" و افتتاح پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی شهرستان فراهان گفت: خوشبختانه در طی این سال ها گروه های جهادی اقدامات بزرگی در راستای رفع غبار مظلومیت و محرومیت از مناطق محروم برداشته اند و در جبهه دفاع از مستضعفین و خدمت به ولی نعمتان حرکت شتابنده دارند و محکم ایستاده اند.

کریمی اظهار کرد: تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی و ارایه خدمات به ولی نعمتان انقلاب مهمترین دستاورد گروه های جهادی است که خوشبختانه استان مرکزی از این نعمت ارزشمند به خوبی بهره مند شده و امروز بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی فعال در عرصه های مختلف فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از محورهای فعالیت های بسیج سازندگی است که با تکیه بر ۶۵۰ صندوق قرض الحسنه مردم پایه یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی که ایجاد اشتغال است را دنبال می کنند که ایجاد بیش از ۹ هزار فرصت شغلی در طی چند سال اخیر یکی از میوه های به ثمر نشسته تلاش های بسیج سازندگی است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: یکی از مهمترین رویکردهای بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰ اجرای پروژه های آب و کشاورزی است و در این راستا علاوه بر اینکه گام های بلندی برداشته شده برنامه ریزی های خوبی برای امسال انجام شده است.

 کریمی بیان کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در حوزه محرومیت زدایی افتخارات بزرگی به ماندگار گذاشته که در بخش عمرانی ساخت ۱۹۰ واحد مسکونی، بازسازی ۱۷۰ واحد مسکونی برای ولی نعمتان و اجرای ۱۴۰ پروژه مربوط به بخش کشاورزی و روستایی و در بخش غیر عمرانی محرومیت زدایی هم اقدامات گسترده ای انجام شده که اهدای ۸۵۰ جهیزیه به زوج های جوان و توزیع ۲۲ هزار بسته لوازم التحریر از جمله اقدامات مهم است.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط و حساسیت مقطع فعلی و در راستای ایجاد یک نهضت امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی رزمایش بزرگ جهادگران از نهم خرداد ماه شروع شده که جهادگران بسیجی در عرصه های مختلف به مردم خدمات ارایه می کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: جهادگران بسیجی در طول این سال ها در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان و تبدیل تهدیدات به فرصت های بزرگ همواره پیشگام و پیشتاز بوده اند و لذا امروز در امید آفرینی و ایجاد نشاط انقلابی که یکی از نیازهای مهم کشور است قطعا اقدام بزرگی انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار