رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۹
کد خبر: 87188
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
یادداشت؛

رسانه و انتخاب

قدرت‌های استکباری با توسعه سریع ابزار رسانه‌ای و تربیت نیروهای انسانی ماهر، اکثر رسانه‌ها را در اختیار خود گرفته‌اند و گاهی با خلق واقعیت از موضوع موهوم ، گاهی با محو و نابود کردن یک واقعیت مسلم، گاهی نیز با تضعیف و کم اثر کردن واقعیات و یا برجسته و بولد نمودن واقعیت ناچیز ،در حال مدیریت کردن حقایق جامعه هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ در حالی که از رسانه ها به عنوان پیام رسان یاد می شود ولی امروزه به یک سلاح پر قدرت در سطح جهان تبدیل شده اند.

به همین دلیل قدرت های استکباری با توسعه سریع ابزار رسانه ای و تربیت نیروهای انسانی ماهر، اکثر رسانه ها را در اختیار خود گرفته اند و گاهی با خلق واقعیت از موضوع موهوم ، گاهی با محو و نابود کردن یک واقعیت مسلم، گاهی نیز با تضعیف و کم اثر کردن واقعیات و یا برجسته و بولد نمودن واقعیت ناچیز ،در حال مدیریت کردن حقایق جامعه هستند.

از طرفی مطابق تئوری انتخاب هر کسی مسئول انتخاب خود است و عوامل دیگر تأثیر چندانی ندارند.

وظیفه ما در قبال رسانه و انتخاب چیست؟

رسانه‌های پاک و در خدمت منافع ملی در این آشفته‌بازار مسموم و پیام‌رسان‌های فیک و آلوده، باید پیام و اطلاعات مورد نیاز جامعه را در قالب های جذاب هنری به جامعه تزریق کنند.

در انتخابات پیش رو، مردم  مسئول نوع انتخاب خود هستند باید با جستجو ، پرسش و مشاوره دست به انتخاب اصلح بزنند تا از پیامد انتخاب خود متضرر نشوند و سهم خود را در انتخاب حکمران مدیر و مدبر و دلسوز به خوبی ایفا کنند.

به فرموده رهبر معظم انقلاب ،انتخاب یک روز و یک لحظه است اما اثراتش تا سال ها بر فرد و جامعه باقی می ماند پس باید درست انتخاب کنیم تا پاسدار خوب منافع و امنیت ملی خود باشیم.

هر هم‌وطنی به‌اندازه سهم خود در حفظ و حراست امنیت و منافع مادی و معنوی سرزمینش تلاش می‌کند  یکی با دادن جان خود، یکی باغم عمیق فقدان عزیز خود و من و شما با انتخاب آگاهانه.

ان‌شاءالله بتوانیم با انتخاب صحیح روزبه‌روز شاهد موفقیت و سربلندی کشور عزیزمان در سطح جهان باشیم .

یادداشت از دکتر خدادادی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار