واکسیناسیون مهماندارهای قطار و هواپیما در مرداد/ واکسینه معلمان در روز عید غدیر خم تزریق ۱۶۷ هزار دوز واکسن کرونا در استان مرکزی بسیج امکانات و تجهیزات برای مقابله با کرونا یک ضرورت مهم است شیرین سازی آب درروزگارخشکسالی/خزر کام تشنه گلستان را سیراب می کند جواد فروغی با اقتدار پرچم ایران را در المپیک بالا برد/ تیم فنی فروغی خیلی حرفه‌ای بود غیرت ورزشکاران ایران علی رغم حمایت مسئولین آنها را تاریخ ساز می کند/ جواد فروغی با طلای المپیک، کام مردم را در اوج تنگناهای اقتصادی شیرین کرد سامانه جدید بارشی اواسط هفته وارد کشور می شود تعلق قلبی به اهل بیت(ع) کلید نجات بشریت است/ کمک ۱۴ میلیارد ریالی مردم استان مرکزی به ستاد بازسازی عتبات عالیات دهمین دوره جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود چرا نهاده‌های دامی در گمرکات دپو شده است؟
سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
کد خبر: 87156
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
فرمانده سپاه ناحیه اراک:

مشارکت حداکثری مردم موجب پاسداری از هویت ملی و انقلابی ملت خواهد شد

سرهنگ مهجوری گفت: به کارگیری اراده ملی در انتخابات و تحقق مشارکت حداکثری موجب پاسداری از هویت ملی و انقلابی ملت خواهد شد و زمینه پیشرفت و رسیدن به قله های سربلندی ملت را رقم خواهد زد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک ظهر امروز (جمعه) در جمع فرماندهان حوزه ها، پایگاه های مقاومت و مسئولین کانون های اقشاری بسیج ناحیه اراک گفت:ولایت و معنویت مبتنی بر ارزش های دینی و مردم باوری مهمترین مولفه موفقیت انقلاب اسلامی در طول این سال ها است که همه موفقیت های نظام اسلامی برگرفته از این سه مولفه مهم است.

وی افزود: تفکر حضرت امام(ره) در طول ۴۲ سال گذشته همه راهبردهای استکبار و استعمار جهانی را با شکست جدی مواجه کرده و یکی از شاخصه های این تفکر فرهنگ بسیجی است که همچون نسخه ای شفابخش در طول این سال ها عمل کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: دوام و بقای هر جامعه ای به حضور حداکثری و نقش آفرینی مردم در صحنه است و امروز حضور حداکثری در انتخابات به عنوان یکی از ارکان مردم سالاری اهمیت بسیاری دارد.

وی بیان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشان از اتحاد و یکپارچگی مردم در نظام اسلامی است و پیام اقتدار ملی را به جهانیان مخابره می کند.

مهجوری ادامه داد: به کارگیری اراده ملی در انتخابات و تحقق مشارکت حداکثری موجب پاسداری از هویت ملی و انقلابی ملت خواهد شد و زمینه پیشرفت و رسیدن به قله های سربلندی ملت را رقم خواهد زد.

وی اضافه کرد: حضور در انتخابات علاوه بر اینکه یک حق قانونی ، سیاسی و ملی است در نظام اسلامی یک وظیفه دینی محسوب می شود و همه باید علاوه بر اینکه در این رویداد شرکت کنند باید دیگران را نیز به این امر مهم دعوت کنند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک با بیان اینکه امروز یکی از وظایف مهم بسیجیان دعوت عمومی آحاد مردم به انتخابات است،گفت:ظرفیت ها و ابتکارات باید در این راستا پای کار بیاید تا شاهد خلق حماسه ای دیگر در ۲۸ خرداد ماه باشیم.

وی خاطر نشان کرد: بسیجیان در طول انقلاب اسلامی همواره در کار جهاد و ازخودگذشتگی پیشگام و پیشتاز بوده اند و لذا در طول فرصت باقی مانده تا انتخابات در دعوت عمومی مردم به خلق حماسه ای دیگر که خود نوعی جهاد فی سبیل الله محسوب می شود پیشگام و پیشتاز خواهند بود.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار