رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۱
کد خبر: 87154
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
در مراسم معرفی لیست شورای وحدت برای انتخابات شورای شهر اراک اعلام شد؛

کاندیداهای «کارآمد و متخصص» برای شورای شهر اراک انتخاب شدند/حل مشکلات و گره‌گشایی از کار مردم در دستور کار نامزدها باشد

رئیس شورای وحدت استان مرکزی بیان کرد: از نامزدها انتظار داریم بخاطر مردم و حل مشکلات تلاش و ایثار کنند چراکه امروز نگاه مردم و انتظارشان از مسئولان حل مشکلات و پیگیری گره گشایی از گرفتاری آنها است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام عادل خجسته‌پور شامگاه پنجشنبه در مراسم معرفی لیست شورای وحدت استان مرکزی برای انتخابات شورای شهر اراک با اشاره به اقدامات در راستای شناسایی و معرفی افراد این لیست گفت: کسانیکه براساس بررسی سوابق و مصاحبه علمی از سوی این شورا انتخاب شده اند عملکرد و سوابق خوب و قابل قبولی پیش از این داشته‌اند و از نظر بیان دیدگاه و برنامه‌ها افراد قابل قبولی بوده‌اند.

وی افزود: بدون هیچ چشمداشتی پای کار این افراد آمده ایم و اگر در آینده اقدامی برخلاف کارنامه روشنشان باشد از آن ما نیست هرچند براساس اعتقادی که داریم که احزاب و مجموعه‌ها باید پاسخگوی حمایت خود باشند از این افراد پیگیر مطالبات شهر و شهروندان خواهیم بود.

رئیس شورای وحدت استان مرکزی بیان کرد: ما از این نامزدها تلاش و مشورت با اهل فن را انتظار داریم چرا که شاید کسی که در جمع است تخصص کامل تری ندارد پس خواهش داریم تا بخاطر مردم و حل مشکلات تلاش و ایثار کنند چراکه امروز نگاه مردم و انتظارشان از مسئولان حل مشکلات و پیگیری گره گشایی از گرفتاری آنها است.

خجسته‌پور عنوان کرد: نباید این روزها و مردمی که به کاندیداها رای می‌دهند را فراموش کرد و پس از انتخابات ارتباط با مردم را قطع نباید کرد و باید پاسخگوی مردم باشید.

رضا عزیزآبادی نائب رئیس شورای وحدت استان مرکزی نیز در این نشست با اشاره به ضرورت وحدت و اتحاد جریان انقلابی اظهار داشت: وحدت و انسجام تنها راه مشکلات است پس باید همراه با هم متحد کار کنیم و اجازه ندهیم اختلاف و دودستگی در جبهه انقلاب شکل بگیرد و برای خدمت به مردم باید کمر همت بست.

وی افزود: انتظار از جریان انقلابی وحدت و همدلی است، مردم انتظار کار و تلاش دارند پس باید با کار همدلانه برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.

عزیزآبادی بیان کرد: ما تمام تلاش خود را برای معرفی کاندیداهای اصلح به مردم به کار خواهیم بست اما انتظار هم داریم تا این افراد در صورت کسب رای با همین وحدت و انسجام در راستای حل مشکل مردم استوار و با برنامه کار کنند.

رضا فتح‌آبادی رئیس ستاد انتخابات شورای وحدت استان مرکزی نیز در این نشست با اشاره به فعالیت شورای وحدت استان در روند معرفی نامزدهای انتخابات شورای شهر اراک اظهار داشت: شورای وحدت استان مرکزی در یک فرایند علمی و ساختارمند افرادی را برای شوراهای اسلامی شناسایی و معرفی کرده است.

وی افزود: شورای وحدت استان مرکزی با وجود مشکلات توانست با تلاش شبانه‌روزی و جلسات متعدد در طول ماه‌های اخیر افرادی کارآمد و متخصص را از بین افراد ارزشمند و سرمایه‌های ماندگار به مرحله‌ نهایی شورای شهر اراک برای انتخابات پیش‌رو برساند.

ابوالفضل فخرالاسلام سخنگوی شورای وحدت استان مرکزی نیز در این نشست با اشاره به ضرورت خدمت‌رسانی به مردم اظهار داشت: امروز فرصت ارزشمندی به وجود آمده تا با بصیرت، بینش و تعهد و با تحول در مسیر حکمرانی در راه اعتلای کشور و خدمت صادقانه به مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

وی افزود: توصیه و وصیت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و منویات رهبرمعظم انقلاب اسلامی را که در فکر معیشت و رفاه مردم باشیم را نباید فراموش کرد و طبق فرموده مقام معظم رهبری افرادی را باید انتخاب کرد که به نیازهای اساسی و زیربنایی توجه کنند و از دانش و تجربه لازم برخوردار باشند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار