رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟ گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۰
کد خبر: 87153
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰

اسامی کاندیداهای مورد حمایت شورای وحدت برای انتخابات شورای شهر اراک اعلام شد

لیست 11نفره نامزدهای انتخابات شورای شهر، شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی کلانشهر اراک پس بررسی و ارزیابی نامزدها منتشر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ ابوالفضل فخرالاسلام سخنگوی شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی صبح‌امروز در جمع خبرنگاران گفت: پس از انجام مراحل مصاحبه و امتیاز بندی و بررسی توانایی ها و برنامه های کاندیدای شورای شهر اراک، ۱۱ نفر به عنوان لیست وحدت در معرض انتخاب مردم قرار گرفتند.

فخرالاسلام اظهار کرد: کار انتحاب کاندیداهای لیست وحدت با حضور داوران و کارشناسان متخصص در حوزه های مختلف با صرف دهها ساعت کار صورت گرفت و در عمل انتخاب را برای تحقیق و بررسی و انتخاب مردم شریف اراک راحت تر نمود.

وی افزود: لیست شورای وحدت استان نماد همدلی و وحدت ۱۱ نفر است که باهم پیمان بسته اند که همه توان خود را صرف خدمت به مردم نموده و برای آبادانی و توسعه شهر اراک به ویژه مناطق محروم و حاشیه شهر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.

فخرالاسلام ادامه داد: شورای وحدت استان علاوه بر تاکید بر همدلی و فداکاری برای مردم از همه ۱۱ نفر‌ پیمان گرفته است که در طول چهار سال می بایست همیشه آماده پاسخگویی به مردم بوده و با حضور در مساجد به درد و دل مردم‌گوش داده و در جهت‌رفع مشکل آنها بکوشند.

اسامی کاندیداهای مورد حمایت شورای وحدت استان مرکزی که به لیست وحدت معروف است، بر اساس حروف الفبا به شرح ذیل میباشد:

مهدی احمدلو، مرتضی احمدی نظم آبادی، داود ادیب پویا، اشرف بهادری، امیر حسنی، محمد سرایی، محسن سهرابی، حسن قربانی، سید رضا قریشی، علی جعفر محصولی، محسن نجاتی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار