سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند وزارت جهاد باید برای واردات علوفه و نهاده مورد نیاز اقدام کند/ خسارت خشکسالی بیش از 40 هزار میلیارد تومان است/خرید تضمینی دام عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند لیست بدهکاران به ملت / ورود به فاز «صدا و سیمای تعاملی» / کانال جهانی‌شدن انیمیشن ایرانی جام جهانی، فدای جام حذفی! / قلبی که ۵ دقیقه از تپش ایستاد / دربی جدیدی در راه است رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند ضرورت امید آفرینی برای راه انداختن بسیج مردمی برای خلق حماسه ۲۸ خرداد یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
کد خبر: 87150
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

حضور در انتخابات و دعوت دیگران به انتخابات مصداق بارز تواصی به حق است

سردار کریمی گفت: حضور در انتخابات و دعوت دیگران به انتخابات علاوه بر اینکه یک جهاد فی سبیل الله است مصداق بارز تواصی به حق است چراکه شرکت کنندگان و دعوت کنندگان به انتخابات در یک اقدام خیر گام بر می دارند که سال ها نتیجه آن اقدام ماندگار است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در نشست با جمعی از پیشکسوتان ، رزمندگان دفاع مقدس و فعالان عرصه فرهنگ جهاد و شهادت در شهرستان تفرش گفت: شرکت در انتخابات علاوه بر اینکه یک وظیفه مهم اجتماعی و ملی است بلکه یک تکلیف و وظیفه شرعی محسوب می شود چراکه مردم حق دارند در تعیین سرنوشت خود تصمیم گیری کنند.

وی افزود: حضور در انتخابات و دعوت دیگران به انتخابات علاوه بر اینکه یک جهاد فی سبیل الله است مصداق بارز تواصی به حق است چراکه شرکت کنندگان و دعوت کنندگان به انتخابات در یک اقدام خیر گام بر می دارند که سال ها نتیجه آن اقدام ماندگار است.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: لازم است همه علاقمندان به پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنند و همه ظرفیت های موجود را پای کار بیاورند.

وی بیان کرد: امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی برای محکم کردن قلوب ملت نسبت به آینده درخشان ایران اسلامی مصداق بارز جهاد فی سبیل الله است و لذا همه باید با گفتار و عملکرد قابل قبول خود در این میدان مجاهدت و نقش آفرینی کنیم.

کریمی تأکید کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب خنثی سازی توطئه ها و طراحی های دشمنان برای آینده نظام اسلامی خواهد شد و امنیت ملی کشور را تضمین می کند.

وی با بیان اینکه در طول انقلاب اسلامی هرکجا مردم حضور و مشارکت داشتند از بحران ها و شرایط سخت عبور کردیم،گفت: نمونه آن دفاع مقدس بود که مردم برای دفاع همه جانبه به میدان آمدند و لذا لازمه عبور از این مقطع حساس مشارکت گسترده مردم در انتخابات است.

فرمانده سپاه روح الله افزود: انتخاب یک رئیس جمهور اصلح که بتواند حرکت کشور در گام دوم انقلاب را به طور جهشی پیش ببرد نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و همه باید به شاخصه های یک رییس جمهور کارآمد و انقلابی توجه داشته باشند.

وی اضافه کرد:  ولایتمداری، ایمان و مدیریتی قوی، عدالتخواه و فساد ستیز ، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی ها و ظرفیت های کشور و بهره گیری از ظرفیت های جوانان مهمترین شاخصه های رئیس جمهور کارآمد و اصلح است که مردم باید در انتخابات مد نظر داشته باشند.

کریمی تأکید کرد: خداباوری ، ولایت پذیری و مردم باوری سه شاخصه مهم یک رئیس جمهور کارآمد است و رئیس جمهوری اصلح و کارآمد است که گفتمان و عملکردش در امتداد با گفتمان ولایت فقیه باشد.

وی ادامه داد: استان مرکری در طول این سال ها همواره در صحنه ها و میدان های مختلف پیشتاز بوده و رتبه قابل قبولی کسب کرده و امروز که در آستانه حماسه ۲۸ خرداد هستیم همه باید خود را برای نقش آفرینی آماده کنیم.

فرمانده سپاه روح الله با بیان اینکه نقش آفرینی و موفقیت در جبهه های اقتصادی و فرهنگی لازمه آن مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است،گفت:  و لذا همه ظرفیت ها و توانایی ها در این راستا باید پای کار بیاید تا برگ زرینی دیگر در تاریخ پرافتخار مردم افزوده شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان تفرش با مردمی انقلابی و ولایتمدار همواره در طول تاریخ منشا خدمات موثر به انقلاب و به نوعی تاریخ ساز بوده،گفت: مردم متدین و انقلابی این شهرستان در این انتخابات با دعوت عمومی همه اقشار جامعه افتخاری دیگر برای این شهر تاریخی می آفرینند. 

کریمی خاطر نشان کرد:  امروز باید از فرصت انتخابات به خوبی استفاده کرد و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را زمینه ای مهم برای حرکت کشور به سمت پیشرفت های بزرگ و ساخت تمدن اسلامی بدانیم و لذا باید از آن به خوبی استفاده کرد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار