واکسیناسیون مهماندارهای قطار و هواپیما در مرداد/ واکسینه معلمان در روز عید غدیر خم تزریق ۱۶۷ هزار دوز واکسن کرونا در استان مرکزی بسیج امکانات و تجهیزات برای مقابله با کرونا یک ضرورت مهم است شیرین سازی آب درروزگارخشکسالی/خزر کام تشنه گلستان را سیراب می کند جواد فروغی با اقتدار پرچم ایران را در المپیک بالا برد/ تیم فنی فروغی خیلی حرفه‌ای بود غیرت ورزشکاران ایران علی رغم حمایت مسئولین آنها را تاریخ ساز می کند/ جواد فروغی با طلای المپیک، کام مردم را در اوج تنگناهای اقتصادی شیرین کرد سامانه جدید بارشی اواسط هفته وارد کشور می شود تعلق قلبی به اهل بیت(ع) کلید نجات بشریت است/ کمک ۱۴ میلیارد ریالی مردم استان مرکزی به ستاد بازسازی عتبات عالیات دهمین دوره جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود چرا نهاده‌های دامی در گمرکات دپو شده است؟
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴
کد خبر: 87144
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
انتخابات 1400| فرماندار اراک عنوان کرد:

افزایش 20 درصدی شعب اخذ رأی شهرستان اراک نسبت به دوره قبل/پیش بینی 354 شعبه

بختیاری گفت:در این دوره انتخابات شهرستان اراک 20 درصد افزایش شعبه نسبت به انتخابات دوره قبل داشته ایم که شامل ۴۰ شعبه در مناطقی است که جمعیت و آرای بیشتری داشته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ کمیته پیشگیری از جرایم وتخلفات انتخاباتی با حضور اعضای هیئات اجرایی و نظارت شهرستان اراک درمحل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حسین بختیاری فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اراک دراین نشست اظهار داشت: حدود یک ماه و نیم وقت صرف بازدید محل شعب با تاکید بر استفاده از پتانسیل و فضای باز مکان های اداری، مدارس و مساجد بمنظور رعایت پروتکلهای بهداشتی و دسترسی بهتر وآسان شهروندان به شعب اخذ رای شده است.

فرماندار اراک همچنین وضعیت آماری شعب اخذ رای شهرستان اراک را به شرح زیر تشریح کرد:

۲۷۰ شعبه در سطح کلانشهر اراک شامل ۲۵۹ شعبه ثابت و ۱۱ شعبه سیار.

شهر داودآباد ۴ شعبه ثابت

شهر ساروق ۲ شعبه ثابت

شهر کارچان ۲ شعبه ثابت

بخش مرکزی شهرستان اراک ۵۲ شعبه شامل ۲۶ شعبه ثابت و ۲۶ شعبه سیار

بخش معصومیه 18 شعبه ثابت و یک شعبه سیار

بخش ساروق ۱۴ شعبه شامل ۸ شعبه ثابت و ۶ شعبه سیار

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اراک در پایان خاطرنشان کرد: در این دوره انتخابات شهرستان اراک 20 درصد افزایش شعبه نسبت به انتخابات دوره قبل داشته ایم که شامل ۴۰ شعبه در مناطقی است که جمعیت و آرای بیشتری داشته اند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار