دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید 4هزار صنف آلاینده باید به خارج از اراک منتقل شوند/ شهرداری اراک 3ماه برای انتقال فرصت دارد
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۹
کد خبر: 87139
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
کارشناس مسائل سیاسی:

رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد

رجبی گفت: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد و با توزیع عادلانه امکانات در جهت رفع محرومیت تلاش کند و به دور از اشرافی گری به اولویت‌بندی صحیح برنامه‌ها بپردازد تا بتواند کارآمدی نظام را در سطح بین‌الملل افزایش دهد و کشور را به آرمان‌ها و اهداف تعالی انقلاب نزدیک ترکند.

به گزارش دیار آفتاب؛ رجبی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب؛ گفت: اگر ملت ایران از مجریان امروز و روند حاکم بر اداره جامعه  ناراضی هستند انتخابات فرصت خوبی است که روند و رویه و مجریان را تغییر دهند.

رجبی اظهار کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری انتخابات خوب زمانی صورت می‌گیرد که با حضور پرشور مردم همراه باشد هر چه میزان حضور گسترده‌تر باشد قدرت و اقتدار بین‌الملل نظام جمهوری اسلامی در سطح دنیا افزایش پیدا می‌کند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: حضور پرشور پیام‌های متعددی برای دشمنان دارد و نشان‌دهنده افزایش سرمایه اجتماعی نظام، اعتماد مردم به‌نظام، بی‌تأثیری تبلیغات دشمن، استحکام نظام سیاسی، تثبیت مردم‌سالاری دینی، پختگی و بلوغ سیاسی مردم،عزت و اقتدار ملت ایران، افزایش اعتبار بین‌المللی و کارآمدی نظام است.

رجبی در ادامه داشتن ایمان، تقوا، خوش‌نامی، صداقت، قاطعیت، پشتکار، ساده‌زیست، اخلاص، اهل عمل، داشتن برنامه‌ای منسجم را از ویژگی‌های مهم فرد اصلح عنوان کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی توجه به ظرفیت‌های داخل کشور را مسئله حیاتی عنوان کرد و گفت: رئیس‌جمهور باید باور داشته باشد که مشکلات موجود مخصوصاً مسائل اقتصادی کشور با استفاده از ظرفیت‌های داخلی قابل‌حل است و باید با انتخاب تیم قوی، برنامه‌ها را بر اساس منافع ملی پیش ببرد و متأثر از تبلیغات دشمن نباشد.

وی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور آینده باید تمام ابزارها را برای مقابله با فساد به کار گیرد و با توزیع عادلانه امکانات در جهت رفع محرومیت تلاش کند و به‌دوراز اشرافی گری به اولویت‌بندی صحیح برنامه‌ها بپردازد تا بتواند کارآمدی نظام را در سطح بین‌الملل افزایش دهد و کشور را  به آرمان‌ها و اهداف تعالی انقلاب نزدیک ترکند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار