سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند وزارت جهاد باید برای واردات علوفه و نهاده مورد نیاز اقدام کند/ خسارت خشکسالی بیش از 40 هزار میلیارد تومان است/خرید تضمینی دام عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند لیست بدهکاران به ملت / ورود به فاز «صدا و سیمای تعاملی» / کانال جهانی‌شدن انیمیشن ایرانی جام جهانی، فدای جام حذفی! / قلبی که ۵ دقیقه از تپش ایستاد / دربی جدیدی در راه است رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند ضرورت امید آفرینی برای راه انداختن بسیج مردمی برای خلق حماسه ۲۸ خرداد یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۸
کد خبر: 87138
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید؛

«توحیدنژاد» به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی معرفی شد

در مراسمی با حضور معاون بنیاد شهید، محمدرضا توحیدنژاد به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی معرفی و از زحمات مرتضی انصاری فر طی دوره تصدی این مسئولیت تقدیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم تکریم مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی و معرفی سرپرست جدید این استان با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

در این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات مرتضی انصاری فر به‌عنوان مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی تقدیر شد و حکم محمدرضا توحیدنژاد سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی به وی تقدیم شد.

انصاری فر از آبان ماه سال 97 و پس از درگذشت محمدصادق دوخایی مدیرکل فقید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی مسئولیت این اداره کل را بر عهده داشته است.

محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: همان‌طور که خداوند فرموده است شهدا زنده و بر خانواده‌ها و همه ما ناظر هستند و این مسئله بارها در مسیر خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران به همه ما اثبات شده است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در زمینه ارائه خدمات به ایثارگران نیز موارد مختلفی وجود دارد و آنچه ضروری است تلاش برای کسب رضایت ایثارگران است. خدمت ارائه شده باید همراه با تکریم و حفظ عزت این عزیزان باشد و با سهل‌ترین روش و در حداقل زمان ارائه شود تا خدمات بتواند مشکلی از مشکلات را برطرف کند. رعایت تمام این موارد نیز قطعاً آثار فرهنگی بسیار زیادی در پی دارد و می‌توان گفت بخش خدماتی بنیاد نیز دارای رویکرد فرهنگی است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت گردش مدیریتی در سازمان‌ها تأکید کرد: هر نوع تغییر و تحولی باعث تزریق ایده‌ها و انرژی جدید به سازمان‌ها می‌شود و امروز نیز در همین راستا شاهد تغییر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی هستیم. بنده از طرف مهندس اوحدی از زحمات و تلاش‌های جناب انصاری فر به‌عنوان مدیرکل بنیاد مرکزی تقدیر و تشکر می‌کنم.

پاکدل افزود: جناب توحید نژاد نیز از نیروهای باسابقه استان مرکزی است که شناخت خوب و کاملی از ایثارگران استان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان دارد و امیدواریم با همراهی تمام همکاران بنیاد مرکزی شاهد پیشرفت‌ها و تحولات بیشتری در این استان باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار