واکسیناسیون مهماندارهای قطار و هواپیما در مرداد/ واکسینه معلمان در روز عید غدیر خم تزریق ۱۶۷ هزار دوز واکسن کرونا در استان مرکزی بسیج امکانات و تجهیزات برای مقابله با کرونا یک ضرورت مهم است شیرین سازی آب درروزگارخشکسالی/خزر کام تشنه گلستان را سیراب می کند جواد فروغی با اقتدار پرچم ایران را در المپیک بالا برد/ تیم فنی فروغی خیلی حرفه‌ای بود غیرت ورزشکاران ایران علی رغم حمایت مسئولین آنها را تاریخ ساز می کند/ جواد فروغی با طلای المپیک، کام مردم را در اوج تنگناهای اقتصادی شیرین کرد سامانه جدید بارشی اواسط هفته وارد کشور می شود تعلق قلبی به اهل بیت(ع) کلید نجات بشریت است/ کمک ۱۴ میلیارد ریالی مردم استان مرکزی به ستاد بازسازی عتبات عالیات دهمین دوره جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود چرا نهاده‌های دامی در گمرکات دپو شده است؟
سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۹
کد خبر: 87135
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده شورای شهر در «کمیجان» و «میلاجرد» اعلام شد

بر اساس اعلام فرمانداری شهرستان کمیجان صلاحیت 14داوطلب برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر کمیجان و 13 نفر در شهر میلاجرد مورد تأیید قرار گرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس زمان بندی قبلی اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان مرکزی از سوی فرمانداری های حوزه انتخابیه مربوطه اعلام شد.

گفتنی است با اعلام رسمی اسامی نامزدهای انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، تبلیغات نامزدها از ۲۰ تا ۲۶ خرداد به مدت یک هفته آغاز شده است و ممنوعیت تبليغات از ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۲۷ خرداد خواهد بود.

در حوزه انتخابیه کمیجان صلاحیت 14داوطلب انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر مورد تأیید قرار گرفته است که برای کسب 5 کرسی شورای شهر کمیجان در روز ۲۸ خردادماه به رقابت خواهند پرداخت، همچنین در حوزه انتخابیه شهر میلاجرد صلاحیت 13 داوطلب برای رقابت کسب 5 کرسی شورای این شهر به تأیید رسیده است.

کمیجان شهری باستانی است که در بخش مرکزی شهرستان کمیجان استان مرکزی قرار دارد و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال 95 بالغ بر 9 هزار نفر است، همچنین شهر میلاجرد در بخش میلاجرد و در ۲۰ کیلومتری جنوب کمیجان واقع شده است و جمعیت این شهر طبق آخرین سرشماری ۹۲۷۸ نفر است. 

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده ششمین دوره انتخابات شوراها در شهرهای کمیجان و میلاجرد

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار