ابراهیمی: شانس بزرگ تیم ملی فوتبال در تعدد لژیونرهاست/ برای پیروزی مقابل عراق به آمادگی روانی نیاز داریم مشی سیاسی رهبر انقلاب درباره افراد فعال در عرصه انتخابات چگونه است؟ زاکانی: یک تار موی کوخ‌نشینان را به کاخ‌نشینان نمی‌دهم/ با مفاسد اقتصادی مبارزه می‌کنم/ ‌اداره کشور از تهران اندیشه غلطی است‌ صعود مسکن و سقوط بورس حاصل بی‌تدبیری‌ها هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم ایرانی‎ ها با رفتن من جشن می‎ گیرند زاکانی : ۵ نامزد جریان انقلاب تصمیم انقلابی بگیرند/ رای مردم را دچار تشتت نکنیم «نفتالی بنت»: برنامه هسته‌ای ایران بزرگترین چالش برای ما است سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
کد خبر: 87109
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

لزوم نقش آفرینی اصناف در دعوت عمومی مردم به انتخابات 28 خرداد/ مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد مهمترین عامل رفع تهدیدات دشمنان است

سردار کریمی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد علاوه بر اینکه پایه های امنیت کشور را مستحکم می کند مهمترین عامل رفع تهدیدات دشمنان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در سومین اجلاس روسای اتحادیه های صنفی استان مرکزی گفت: اصناف و بازاریان در طول انقلاب اسلامی نقش بسیار مهم و اثرگذاری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایفا کرده اند و در شرایط مختلفی که کشور با آن روبه رو بوده اصناف و کسبه با حضور اثرگذار خود همواره توطئه های دشمنان و تهدیدات را خنثی کرده اند.

وی افزود: یکی از نمونه های موفق نقش اصناف و بازاریان استان مرکزی در طی سال های گذشته نقش آنها در باشکوه تر برگزار شدن کنگره شهدا بود که شبکه مویرگی اصناف نقش به سزایی در تکریم ۶۲۰۰ شهید و برگزاری کنگره داشت.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: یکی از دلایل موفقیت کنگره شهدای استان مرکزی و برتری آن نقش مردم در برگزاری کنگره و مردمی برگزار شدن همه برنامه های کنگره بود که نشان از نقش مهم و اثرگذار مردم در همه برنامه ها و رویدادها دارد.

وی بیان کرد: انتخابات ۲۸ خرداد ماه یک رویداد مهم است که علاوه بر اینکه تاثیرات همه جانبه در پیشرفت کشور دارد می تواند حرکت جهشی کشور به سمت اهداف و آرمان ها را تضمین کند.

کریمی اضافه کرد: یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری در شرایط امروز دعوت عمومی مردم به صحنه انتخابات است و لذا همه توان خود را برای تحقق فرمایش ایشان باید به کارگیری کنیم. 

وی ادامه داد: شبکه مویرگی اصناف در استان مرکزی نقش مهم و اثرگذاری در دعوت عمومی مردم به انتخابات دارند و می توانند در این راستا اثرگذار باشند چراکه مخاطب آنها مردم است و اصناف باید همچون گذشته نقش موثر خود را ایفا کنند.

فرمانده سپاه روح الله با بیان اینکه انتخابات در نظام اسلامی مصداق بارز مردم سالاری دینی است،گفت: در طول این سال ها همچون موتور محرکه کشور را به سمت آرمان ها و اهداف خود هدایت کرده است.

وی افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد علاوه بر اینکه پایه های امنیت کشور را مستحکم می کند مهمترین عامل رفع تهدیدات دشمنان است.

کریمی خاطر نشان کرد: دعوت عمومی مردم به انتخابات یک جهاد فی سبیل الله و مقدس است که همه باید با هر توانی در این جهاد بزرگ نقش آفرینی کنیم و لذا می طلبد شبکه مویرگی اصناف توان و ظرفیت خود را پای کار بیاورد تا حماسه درخشان دیگری در کارنامه پرافتخار ملت ایران به ثبت برسد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار