ابراهیمی: شانس بزرگ تیم ملی فوتبال در تعدد لژیونرهاست/ برای پیروزی مقابل عراق به آمادگی روانی نیاز داریم مشی سیاسی رهبر انقلاب درباره افراد فعال در عرصه انتخابات چگونه است؟ زاکانی: یک تار موی کوخ‌نشینان را به کاخ‌نشینان نمی‌دهم/ با مفاسد اقتصادی مبارزه می‌کنم/ ‌اداره کشور از تهران اندیشه غلطی است‌ صعود مسکن و سقوط بورس حاصل بی‌تدبیری‌ها هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم ایرانی‎ ها با رفتن من جشن می‎ گیرند زاکانی : ۵ نامزد جریان انقلاب تصمیم انقلابی بگیرند/ رای مردم را دچار تشتت نکنیم «نفتالی بنت»: برنامه هسته‌ای ایران بزرگترین چالش برای ما است سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
کد خبر: 87107
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
فرمانده سپاه ناحیه خنداب:

هر رای گلوله ای بر قلب دشمن است

صادقی گفت: رای مانند گلوله است اگردرست انتخاب کنیم میتوانیم به قلب دشمن بزنیم اگر رای ندهیم به دشمن کمک کرده ایم همان قدر که رای شما نوجوانان موثر است به همان اندازه رای مقام معظم رهبری به عنوان رهبر مملکت موثر است

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ پاسدار محسن صادقی ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در همایش رای اولی های شهرستان خنداب گفت: اگر برای تمام اموری که انجام می دهیم نیت قربه الی الله داشته باشیم برای لحظه لحظه زندگیمان ثواب نوشته خواهد شد.

وی اظهار کرد: از زمان خلقت انسان دو جریان درعالم شکل پیدا کرد یک جریان حقی بود که از خداوند متعال اطاعت کرد و یک جریان باطلی  که  از دستور خدا تمرد کرد این دو جریان حق و باطل تا استقرار حکومت مهدوی و دینی ادامه دارد.

صادقی هدف از تشکیل انقلاب اسلامی را مهیا کردن زمینه برای ظهور دانست و گفت:بعد از هزار و چهارصد سال حکومت اسلامی تشکیل شده است و  هدف این حکومت مهیا کردن زمینه برای ظهورامام زمان(عج)است.امروزه می بینیم کفر با تشکیل داعش و.. تلاش می کند که این حکومت را از بین ببرد اما مقام معظم رهبری ،سردارانی همچون سپهبد سلیمانی ، مسئولین و مردم انقلابی در مقابل دنیای کفر با قدرت ایستاده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: رای دادن نیز دفاع از انقلاب و جریان حق است جاهایی ضعف و مشکلات داریم اما با انتخاب درست خودمان می توانیم درست شدن مشکلات را تسریع کنیم به تعبیر مقام معظم رهبری ما در یک پیچ تاریخی هستیم اگر ذره ای منفعلانه عمل کنیم ممکن است عقب گرد داشته باشیم.

وی تصریح کرد: رای مانند گلوله است که اگر درست انتخاب کنیم میتوانیم به قلب دشمن بزنیم و اگر رای ندهیم به دشمن کمک کرده ایم همان قدر که رای شما نوجوانان  موثر است به همان اندازه رای مقام معظم رهبری به عنوان رهبر مملکت موثر است.

صادقی خاطر نشان کرد:امروز توانستیم در مقابل هجمه سنگین دشمن مقاومت کنیم در مقابل جنگ نظامی ایستاده ایم و در مقابل هجمه فرهنگی و اقتصادی مقاومت کرده ایم  اگر رویکرد انقلابی و درون گرا داشته باشیم مسائل اقتصادی حل خواهد شد و مطمئنا میتوانیم حرکت وسیع و گستره ای در جهان داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: باید مقتدرانه در انتخابات حاضر شویم هر کدام از ما به عنوان یک سفیر وظیفه داریم در خانواده و بین اقوام خود روشنگری کنیم تا به فضل الهی با حضور گسترده و انتخاب اصلح بتوانیم دولت انقلابی روی کار بیاوریم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار