ابراهیمی: شانس بزرگ تیم ملی فوتبال در تعدد لژیونرهاست/ برای پیروزی مقابل عراق به آمادگی روانی نیاز داریم مشی سیاسی رهبر انقلاب درباره افراد فعال در عرصه انتخابات چگونه است؟ زاکانی: یک تار موی کوخ‌نشینان را به کاخ‌نشینان نمی‌دهم/ با مفاسد اقتصادی مبارزه می‌کنم/ ‌اداره کشور از تهران اندیشه غلطی است‌ صعود مسکن و سقوط بورس حاصل بی‌تدبیری‌ها هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم ایرانی‎ ها با رفتن من جشن می‎ گیرند زاکانی : ۵ نامزد جریان انقلاب تصمیم انقلابی بگیرند/ رای مردم را دچار تشتت نکنیم «نفتالی بنت»: برنامه هسته‌ای ایران بزرگترین چالش برای ما است سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
کد خبر: 87106
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی:

مردم سالاری دینی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است/ حضور مردم در صحنه خنثی کننده تهدیدات دشمنان است

حجت الاسلام عبدی گفت: مردم سالاری دینی و حضور مردم در صحنه های مختلف یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در طول این سال ها با برگزاری انتخابات های مختلف همواره تقویت شده و انقلاب اسلامی را در طول این سال ها برای رسیدن به اهداف و مقصد نهایی پشتیبانی کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاء الله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله ظهر امروز در جمع پاسداران ستاد سپاه روح الله گفت: یکی از مسائلی که در انقلاب اسلامی همواره مهم بوده حضور مردم در صحنه است و اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند خودشان میتوانند در سرنوشت خود اثرگذار باشند.

وی افزود: مردم سالاری دینی و حضور مردم در صحنه های مختلف یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در طول این سال ها با برگزاری انتخابات های مختلف همواره تقویت شده و انقلاب اسلامی را در طول این سال ها برای رسیدن به اهداف و مقصد نهایی پشتیبانی کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله اظهار کرد: عدم حضور مردم در صحنه یکی از بزرگترین تهدیدات جامعه محسوب می شود که نمونه های آن را در تاریخ به وضوح مشاهده کردیم و امت اسلام همواره از این مسئله ضربه خورده است.

وی بیان کرد: حضور مردم در صحنه خنثی کننده تهدیدات دشمنان است و آنچیزی که کار را تمام می کند میدان است و عرصه های نقش آفرینی در میدان متفاوت است و روزی ملت ایران در دفاع مقدس با حضور در میدان ، تهدیدات دشمن را شکست می دهند و روزی ملت ایران در صحنه های دیگر توطئه های دشمنان را خنثی می کنند و امروز حضور ملت در صحنه انتخابات خنثی کننده فتنه ها و توطئه های دشمنان است.

عبدی ادامه داد:  اگر روزی شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در میدان دفاع از حرم نقش آفرینی کردند امروز این میدان در عرصه انتخابات است و همه ملت ایران می توانند در آن نقش آفرینی کنند.

وی اضافه کرد: پیروزی های جبهه مقاومت در منطقه و خصوصا موفقیت ملت مظلوم فلسطین درجنگ دوازده روزه بسیار امیدبخش است و موفقیت های جبهه اسلام در ۲۸ خرداد ماه تکمیل خواهد شد و برگ زرینی در تاریخ ملت می افزاید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله خاطر نشان کرد: امروز ملت انقلابی ایران برای فتح قله های بلند و تحقق اهداف و آرمان های بلند انقلاب اسلامی نیازمند یک رئیس جمهور ولایتمدار، انقلابی و جهادی هستند و انتخابات ۲۸ خرداد ماه بزرگترین فرصت است که ملت باید برای انتخاب یک رئیس جمهور ساده زیست، مردمی و خدمتگذار در صحنه حاضر شوند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار