«محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند وزارت جهاد باید برای واردات علوفه و نهاده مورد نیاز اقدام کند/ خسارت خشکسالی بیش از 40 هزار میلیارد تومان است/خرید تضمینی دام عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند لیست بدهکاران به ملت / ورود به فاز «صدا و سیمای تعاملی» / کانال جهانی‌شدن انیمیشن ایرانی جام جهانی، فدای جام حذفی! / قلبی که ۵ دقیقه از تپش ایستاد / دربی جدیدی در راه است رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند ضرورت امید آفرینی برای راه انداختن بسیج مردمی برای خلق حماسه ۲۸ خرداد یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود حضور آگاهانه و دعوت به انتخابات تجدید میثاق با امام(ره) و شهدا است
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
کد خبر: 86938
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

امام یک انسان تحول گرا و تحول خواه بود/همه برای نه گفتن به بانیان وضع موجود در انتخابات شرکت خواهیم کرد

سلیمی گفت: ما در انتخابات شرکت میکنیم و یک نه بزرگ به بانیان وضع موجود می دهیم تا به کوری چشم منافقینی که میگویند رای مردم اثرندارد بگوییم اجازه نمیدهیم دیگران برای ما نقشه طراحی کنند هر چه تا به امروز طراحی کردن کفایت می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام سلیمی نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در خنداب گفت: خداوند متعال می فرماید همه امور شما ،موضع گیری ها گفت و شنود ها و عملکردها باید برای رضای خدا باشد .

وی اظهار کرد: امام یک انسان تحول گرا و تحول خواه بود از جوانی به معنای واقعی کلمه فردی انقلابی بود و یک تحول در مناسبات سیاسی اجتماعی و فرهنگی ایجاد کرد و حکومت موروثی  را در داخل کشور تغییر داد.

 سلیمی بیان کرد: کسی که میخواهد تحول ایجاد کند باید از نظر معنوی خود دچار تحول شده باشد کسی که خود دچار تحول نشده باشد قطعا نمی تواند جامعه را دچار تحول معنوی کند امام اهل معنا بود و به دنیا پشت کرده بود.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه برای ایجاد تحول شاخصه هایی لازم است افزود: تحول آغازین امام در حوزه مباحث معنوی بود امام در حوزه معنویت در کشور موجی عظیم ایجاد کرد،در فقه و اصول تحول ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: شاخصه دوم ایجاد تحول،امید به آینده است و حرکت موتور محرک به سوی قله های پیشرفت است  گاهی رحمت خدا در قالب قهر و غضب ظهور پیدا می کند ،در باطن زندان  و شکنجه رفتن عین رحمت است گاهی رحمت الهی در پوشش غضب جلوه میکند.

سلیمی افزود:شاخصه سوم برای ایجاد تحول این است که  شرایط روز و فرازو فرود اتفاقات را بداند و به موقع موضع گیری کند و بصریت داشته باشند بتواند اتفاقات پیرامونی را تجزیه و تحلیل کنند.

وی خاطر نشان کرد: شاخصه چهارم ایجاد تحول،باید مراقبت کند آلوده به التقاط نشود منافقین به دلیل مشکلات اعتقادی ،به التقاط افتادند،امام لحظه ای فریب منافقان را نخورد دقیق و بصیر بود و مباحث را دقیق رصد میکرد.اگر امام راحل این شاخصه ها را نداشت نمی تونست منشا تحول باشد.

سلیمی گفت:امروز بیش از گذشته با بازگشت به سیره امام نیاز داریم حواسمان باشد با امام فاصله گذاری نکنیم برخی  در زبان ذکر امام را دارند اما در اصل از امام جدا شده اند و در فراز و فرودهای این سالها جا ماندند باید مراقب باشیم امروز بین ما و ولی فاصله نیافتد.

نماینده مجلس در ادامه بیان کرد:امروزبرخی ناخواسته و برخی نفوذی ها معیشت مردم را به گروگان گرفته اند  تلاش می کنند  مردم را از نظام ناامید کنند این افراد پیاده  نظام های دشمن هستند مردم ایران باید هوشیار باشند.

وی افزود:مشکل از نظام نیست نظام اسلامی ،نظامی است که قاسم سلیمانی را تربیت کرد،نظام اسلامی نظامی است که  نظامیاست که به آمریکایی ها سیلی زده است و به برکت نظام اسلامی فروپاشی اسرائیل نزدیک است فرار از اسرائیل اوج گرفته  است و این نشان دهنده عمق استراتژیک است.

سلیمی گفت:این نظام یادگار امام است وظیفه همه ماست از این یادگار ارزشمند امام پاسداری کنیم به خاطر مشکلات موجود گلایه داریم اما گلایه ما باید از بانیان وضع موجود باشد بانیان وضع موجود کسانی هستند که 55 ملیارد دلار با ارز 4200تومانی را در عرض سه سال به تاراج بردند با تورم و گرانی تا آرنج دست تو جیب مردم کردند.

وی بیان کرد: ما در انتخابات شرکت میکنیم و یک نه بزرگ به بانیان وضع موجود می دهیم تا به کوری چشم منافقینی که میگویند رای مردم اثرندارد بگوییم اجازه نمیدهیم دیگران برای ما نقشه طراحی کنند هر چه تا به امروز طراحی کردن کفایت می کند.

سلیمی در پایان گفت:روز جمعه 28 خرداد همه به قصد قربت و با وضو می آییم در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار