گرفتن پول زور از مردم به روش قلدرها/ پارکینگ‌های تهران زیر ذره بین تعزیرات دروغ‌پراکنی رسانه‌های معاند برای ایجاد التهاب/ در مقابل اخبار کذب چه کنیم؟ طلای المپیک فراتر از هر مدال جهانی دیگری است / افرادی که در سختی‌‌ها تلاش می‌کنند انگیزه بیشتری برای همواره موفق‌تر هستند فروغی با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را گرفت/ جواد مایه افتخار همه ملت ایران شد طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور است/ بالابردن پرچم ایران در این شرایط جهانی کار بزرگ فروغی بود طلای «فروغی» جانی دوباره به رشته تیراندازی بخشید وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید +عکس واکنش ایران به مداخله کمیسر عالی حقوق بشر درباره وقایع خوزستان به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌ آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید
یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶
کد خبر: 86718
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مطرح کرد؛

مبارزه با مواد مخدر حلقه های مفقوده دارد/ ضرورت ایجاد اشتغال برای معتادین درمان شده

ملک حسینی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، گفت: معتادین متجاهر پس از 6 ماه نگهداری در کمپ های دولتی به جامعه باز می گردد؛ در این زمان باید مرکز دیگری باشد تا او بپذیرد و شغلی برای او فراهم کند تا دوباره به سمت مواد مخدر برنگردد.

ملک حسینی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص مقابله با معتادین متجاهر در سطح شهر، گفت: به صورت مستمر طرح های مبارزه با خرده فروشی و دستگیری معتادین متجاهر در مناطق حاشیه ای شهرها پیگیری می شود. در کنار این دو اقدام، اقدامات دیگری هم باید صورت بگیرد تا حلقه مبارزه با مواد مخدر تکمیل شود.

وی افزود: معتادین متجاهری که دستگیر می شوند، سه تا شش ماه در مراکز دولتی ترک اعتیاد و بدون دریافت ریالی نگهداری و درمان می کنیم ولی پس از 6 ماه، به صورت قانونی مجاز به نگهداری از او نیستیم و معتاد درمان شده از کمپ دولتی به جامعه باز می گردد. در این زمان باید مرکز دیگری باشد تا او بپذیرد و شغلی برای او فراهم کند تا دوباره به سمت مواد مخدر برنگردد.

ملک حسینی با بیان اینکه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کار خود را به درستی انجام می دهد، گفت: افزایش ظرفیت کمپ از صد نفر به حدود دویست نفر و افزایش تعداد مراکز درمان، همینطور بهبود سطح درمان برای معتادین و اختصاص بخشی از یکی از بیمارستان ها جهت درمان کودکان معتاد از دیگر اقدامات همکاران ما در این شورا بوده است.

 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه نیاز به تکمیل حلقه مقابله با مواد مخدر داریم، گفت: با توجه به هجوم بسیار زیاد انواع مخدر به جامعه، نیاز به استمرار طرح های مبارزه با مواد مخدر به صورت جدی وجود دارد. استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج برای اولین بار در سال 99 انجام شد تا به نیروی انتظامی کمک کنند و این مقابله سرعت بیشتری بگیرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار