چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۳
کد خبر: 86351
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
پویش «رای_مرکزی»

کلیپ| در انتخابات شرکت می‌کنم چون...

هر کسی برای شرکت در انتخابات دلیلی دارد؛ که میتوان از بهتر شدن وضعیت اقتصادی تا واجب دانستن آن به عنوان وظیفه ای شرعی و ملی اشاره کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ هر کسی برای شرکت در انتخابات دلیلی دارد؛ از بهتر شدن وضعیت اقتصادی تا واجب دانستن آن به عنوان وظیفه ای شرعی و ملی.

«می آیم چون...» پویشی است که توسط پایگاه خبری دیارآفتاب راه اندازی شده است. در این پویش افراد دلیل حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را بیان می کنند.

captcha
آخرین اخبار