چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۶
کد خبر: 86329
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
امام جمعه موقت اراک:

حمایت از ملت مظلوم فلسطین یک ضرورت مهم است/جنایت های رژیم صهیونیستی شرم آور است

حجت الاسلام عبداللهی گفت: جنایت ها و جرم هایی که رژیم صهیونیستی علیه ملت ها و مسلمانان در طول این سال ها انجام داده جزء وحشی ترین و بی سابقه ترین جنایت ها در طول تاریخ است و حتی این مسئله بارها توسط جهان عرب تکرار شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام قاسم عبدالهي امام جمعه موقت اراک امروز در آیین تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون استان مرکزی در محکومیت حملات تروریستی رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و افغانستان گفت: امروز به برکت تفکر حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی موازنه قوا به سمت ملت قهرمان و مظلوم فلسطین است و دشمنان مسلمانان روز به روز ضعیف تر از گذشته و به فضل الهی نابودی آنها و بیرون شدن آنها از منطقه اسلامی در آینده ای نزدیک رقم خواهد خورد.

وی افزود: امروز هر جنایتی که در دنیا اتفاق می افتد یک طرف عامل آن رژیم منحوس صهیونیستی است و این رژیم منحوس با دولت ها و کشورهایی هم که دوست هستند این رفتار خائنانه دارند و نمونه آن آمریکا است که جنایت های رژیم منحوس صهیونیستی در درون خود آمریکا هم مشهود است.

امام جمعه موقت اراک اظهار کرد: امروز حاکمیت آمریکا از آن رژیم صهیونیستی است و علیرغم توطئه ها و جنایات های فراوان این رژیم در خود آمریکا باز هم شاهد حمایت های دولت مردان و حاکمیت آمریکا از این رژیم  هستیم.

وی ادامه داد: جنایت ها و جرم هایی که رژیم صهیونیستی علیه ملت ها و مسلمانان در طول این سال ها انجام داده جزء وحشی ترین و بی سابقه ترین جنایت ها در طول تاریخ است و حتی این مسئله بارها توسط جهان عرب تکرار شده است.

عبداللهی بیان کرد: کودک کشی و وحشی گری رژیم صهیونیستی علیه نسل های جدید و آموختن آموزه های انحرافی به ملت خودشان برای جنایت علیه نسل جدید سابقه ای دیرینه دارد و جنایت های این رژیم شرم آور و وقاهت آور است.

وی با بیان اینکه امروز دین اسلام و مکتب حضرت امام(ره) به ما می آموزد به یاری انسان های که مورد ظلم واقع شده اند بشتابیم،گفت: حمایت از ملت مظلوم فلسطین امروز یک ضرورت مهم است که همه ملت های مسلمان باید به آن توجه داشته باشند.

امام جمعه موقت اراک افزود: مقاومت ملت مظلوم فلسطین و جهاد اسلامی در تاریخ ماندگار خواهد شد و ملت غیور ایران همچون گذشته در کنار فلسطینیان باقی خواهد ماند چراکه حمایت از ملت های مظلوم مبتنی بر دین خداوند و سنت پیامبر اسلام است و امروز محکوم کردن حوادث اخیر در مسجدالاقصی یک وظیفه همگانی است.

وی بیان کرد: بیداری و هوشیاری ملت فلسطین در برابر جنایت های ظالمانه صهیونیستها قابل تقدیر است و این ملت قهرمان باید روز به روز خود را قوی کنند و این مسیر را با قدرت ادامه بدهند.

عبداللهی با اشاره به اینکه امروز افزایش توان جبهه مقاومت موجب دلگرمی ملت های مسلمان و منطقه شده،گفت:این قطعا بشارت دهنده آینده ای روشن و درخشان برای امت اسلام است.

وی خاطر نشان کرد: انتخابات خرداد ماه یک رزمایش سیاسی است که اقتدار و عزت ملت ایران را به رخ می کشاند و به فضل الهی ملت ایران با حضور حماسه ساز و آگاهانه خود در این رزمایش بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت می رسانند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار