چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۷
کد خبر: 86328
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶

گزارش تصویری| تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون استان مرکزی در حمایت از مظلومین منطقه

جمعی از طلاب و روحانیون شهر استان مرکزی در اعتراض به حملات وحشیانه به مسلمانان فلسطین و افغانستان در حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک تجمع اعتراضی برپا کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمعی از طلاب و روحانیون شهر استان مرکزی در اعتراض به حملات وحشیانه به مسلمانان فلسطین و افغانستان در حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک تجمع اعتراضی برپا کردند.

در این تجمع حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه موقت اراک به سخنرانی درباره جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه پرداخت.

captcha
آخرین اخبار