چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۱
کد خبر: 86262
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:

سازماندهی بیش از ۳ هزار نفر فعال فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی در استان مرکزی/ مرکزی میزبان ۳ جشنواره کشوری

کریمی اظهار کرد: خوشبختانه به برکت کنگره شهدای استان زیرساخت های خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شده که سازماندهی بیش از ۳ هزار نفر فعال فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی و سایر حوزه های دیگر یکی از این زیر ساخت ها است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در نشست فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان مرکزی با موضوع ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت گفت: یکی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری از استان مرکزی ادامه راه کنگره شهدای استان و اقداماتی که انجام شد است و این یک رسالت و وظیفه مهم محسوب می شود و مخاطب آن همه مردم، دستگاه ها و نهادهای استان می باشد.

کریمی اظهار کرد: خوشبختانه به برکت کنگره شهدای استان زیرساخت های خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام‌شده که سازماندهی بیش از ۳ هزار نفر فعال فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی و سایر حوزه های دیگر یکی از این زیر ساخت ها است.

وی ادامه داد: ۲۵ کمیته و ۱۶ کارگروه در کنگره شهدای استان تشکیل شد که در سال گذشته برای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس پای کار آمد و خوشبختانه اقدامات خوبی هم انجام شد که برگزاری ۵ هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی بخشی از عملکرد آن است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: امسال در ستاد گرامیداشت دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی بار دیگر از ظرفیت های ایجاد شده در کنگره شهدای استان استفاده خواهیم کرد و در این ستاد برای سالجاری ۴۰ هفته پیش بینی شده که برنامه ها متناسب با این ۴۰ هفته برگزار خواهند شد.

کریمی اظهار کرد: وحدت نیروهای مسلح سبب آزادسازی خرمشهر شد و خوشبختانه امروز این وحدت و انسجام در کلیه ارکان نیروهای مسلح قابل نمایش است و باید از این ظرفیت برای گرامیداشت مناسبت ها به خوبی استفاده شود.

وی افزود: امروز مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان مرکزی به یک پاتوق برای برگزاری برنامه های فرهنگی تبدیل شده و جوانان بسیاری از این اقدام استقبال کرده اند که نمونه آن برگزاری برنامه در لیالی قدر بود که در ۱۰ شب، بیش از ۲۰ هزار نفر با رعایت کامل پروتکل ها در این برنامه شرکت کردند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: برنامه ریزی برای تهیه و چاپ ۶۰ عنوان کتاب با محتوای دفاع مقدس در حال انجام است که کلیه دستگاه ها و ادارات استان باید در این خصوص مشارکت کنند چراکه این موضوع یکی از مصوبه های شورای اداری استان است و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

کریمی اضافه کرد: در سالجاری استان مرکزی میزبان ۳ جشنواره کشوری است که نیاز است برای این جشنواره ها آمادگی کامل داشته باشیم و همچون سال های گذشته که استان مرکزی رتبه های خوبی کسب کرد در جشنواره ها حضور پیدا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بازدید دانشجویان از موزه و مراکز مهم استان در دفاع مقدس که در قالب طرح شهید مجید ایزد پناه انجام میشد با کاهش شیوع بیماری کرونا ادامه پیدا میکند و البته میتوان این طرح بسیار کاربردی را برای سایر دستگاه ها و ادارات استان نیز اجرا کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار