واکسیناسیون مهماندارهای قطار و هواپیما در مرداد/ واکسینه معلمان در روز عید غدیر خم تزریق ۱۶۷ هزار دوز واکسن کرونا در استان مرکزی بسیج امکانات و تجهیزات برای مقابله با کرونا یک ضرورت مهم است شیرین سازی آب درروزگارخشکسالی/خزر کام تشنه گلستان را سیراب می کند جواد فروغی با اقتدار پرچم ایران را در المپیک بالا برد/ تیم فنی فروغی خیلی حرفه‌ای بود غیرت ورزشکاران ایران علی رغم حمایت مسئولین آنها را تاریخ ساز می کند/ جواد فروغی با طلای المپیک، کام مردم را در اوج تنگناهای اقتصادی شیرین کرد سامانه جدید بارشی اواسط هفته وارد کشور می شود تعلق قلبی به اهل بیت(ع) کلید نجات بشریت است/ کمک ۱۴ میلیارد ریالی مردم استان مرکزی به ستاد بازسازی عتبات عالیات دهمین دوره جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود چرا نهاده‌های دامی در گمرکات دپو شده است؟
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
کد خبر: 86147
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو صورت گرفت؛

اجرای طرح بهسازي شبكه توزیع برق در 20روستای استان مرکزی

طرح بهسازي شبكه توزیع برق 20 روستای استان، با اعتبار 60میلیارد ریال در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو در روستای باغ شیخ ساوه به صورت نمادین رونمایی و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ طرح بهسازي شبكه توزیع برق 20 روستای استان، امروز با اعتبار 60میلیارد ریال در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو در روستای باغ شیخ ساوه به صورت نمادین رونمایی و به بهره‌برداری رسید.

استان مرکزی الگویی  موفق در اجرای طرح های پیک سایی

وزیر نیرو در این آیین گفت: استان مرکزی بزرگترین استان صنعتی کشور است و سال  های گذشته نقش مهمی در پیک سایی در کشور داشته است و می تواند در سال جاری  نیز با اجرای برنامه ها  پیک سایی به بهترین شکل به الگو تبدیل شود.

رضا اردکانیان افزود: امیدوارم در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها با اجرای برنامه های تعیین شده پیک سایی  با شرایط آب و هوایی ویژه امسال، بتوانیم با کمک مردم عزیز بتوانیم مصرف برق را در تابستان مدیریت کنیم.

صنعت برق  زیرساختی و استراتژیک  است

استاندار استان مرکزی با اشاره به اینکه صنعت برق به عنوان صنعتی زیرساختی و استراتژیک، نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جوامع امروزی و کشورهای در حال توسعه دارد، اظهار کرد: امروزه بدون حضور انرژی برق نمی‌توان چشم اندازی برای رشد و شکوفایی کشورها متصور بود.

سید علی آقا زاده افزود:امروز شاهد خدمت ارزشمند و مطلوب وزارت نیرو جهت اجرای طرح بهسازي شبكه برق روستاهاي كشور هستیم که در فاز اول این طرح 240روستا با اعتباری بالغ بر 110میلیارد تومان در طرح بهسازی شبکه های توزیع برق در دستور کار قرار گرفته است که امروز 20 روستای استان از خدمات  این طرح بزرگ بهره مند خواهند شد.

وی بیان کرد:امسال از لحاظ تامین و توزیع برق در سال سختی با توجه به کاهش بازندگی ها و افزایش قابل توجه مصرف برق هستیم .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار