سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند وزارت جهاد باید برای واردات علوفه و نهاده مورد نیاز اقدام کند/ خسارت خشکسالی بیش از 40 هزار میلیارد تومان است/خرید تضمینی دام عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند لیست بدهکاران به ملت / ورود به فاز «صدا و سیمای تعاملی» / کانال جهانی‌شدن انیمیشن ایرانی جام جهانی، فدای جام حذفی! / قلبی که ۵ دقیقه از تپش ایستاد / دربی جدیدی در راه است رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند ضرورت امید آفرینی برای راه انداختن بسیج مردمی برای خلق حماسه ۲۸ خرداد یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸
کد خبر: 86015
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

تشکیل بسیج سازندگی حاصل اندیشه والای مقام معظم رهبری برای هویت بخشیدن به جوانان است/توزیع ۸۵۰ سری جهیزیه بین زوج های جوان در استان مرکزی

سردار کریمی گفت: تشکیل بسیج سازندگی حاصل اندیشه والای مقام معظم رهبری برای هویت بخشیدن به جوانان و برنامه ریزی برای مشارکت آنها در عرصه های سازندگی و خدمت رسانی است و خوشبختانه امروز در کشور این طرح مورد استقبال جوانان قرار گرفته که وجود بیش از یک هزار ۲۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی نشان از این مسئله دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت هفدهم اردیبهشت روز بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه به برکت تفکر حضرت امام(ره) انقلاب اسلامی از نعمت بسیج برخوردار شد و بسیج در طول این سال ها با روحیه نشاط و پویایی همواره در عرصه های مختلف درخشیده و منشأ خدمات بسیار گسترده بوده است.

وی افزود: بسیج از ابتدای شکل گیری همواره به دنبال حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی بوده که با استفاده از ظرفیت عظیم مردمی مأموریت های خود را با موفقیت به سرانجام رسانده و امروز بسیاری از پیشرفت های انقلاب اسلامی به واسطه تفکر و روحیه ارزشمند بسیج است.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: مقام معظم رهبری با شناختی که از جوانان داشتند فرمان تشکیل بسیج سازندگی را صادر کردند تا بسیج در کنار سایر مأموریت ها در عرصه سازندگی نیز حضور پیدا کند و امروز بسیج سازندگی به یکی از سرمایه های مهم کشور تبدیل شده و توانسته با اقدامات مختلف در حوزه خدمت رسانی به مردم، جایگاه مردمی خوبی کسب کند.

وی بیان کرد: تشکیل بسیج سازندگی حاصل اندیشه والای مقام معظم رهبری برای هویت بخشیدن به جوانان و برنامه ریزی برای مشارکت آنها در عرصه های سازندگی و خدمت رسانی است و خوشبختانه امروز در کشور این طرح مورد استقبال جوانان قرار گرفته که وجود بیش از یک هزار ۲۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی نشان از این مسئله دارد.

فرمانده سپاه روح الله با بیان اینکه جایگاه مردمی بسیج سازندگی نتیجه مجاهدت ها و تلاش های شبانه روزی گروه های جهادی و بسیجیان در عرصه های مختلف است،افزود:بسیج سازندگی همواره در طول این سال ها علاوه بر اینکه تهدیدات را از جامعه و مردم دور کردند توانستند منشأ خدمات زیادی باشند.

وی بیان کرد: بسیج سازندگی در استان مرکزی با اقدامات مختلف در عرصه های مختلف خدمات بسیار گسترده ای به مردم ارائه کرده که در طی یک سال گذشته بسیج سازندگی علاوه بر خدمت رسانی در عرصه های ماموریتی خود در راستای مبارزه و کاهش آسیب های همه جانبه بیماری خوش درخشیده است.

کریمی اضافه کرد: توزیع بیش از ۸۵۰ جهیزیه به زوج های جوان، تهیه و توزیع بیش از یک میلیون پرس غذای گرم، توزیع ۲۲ هزار بسته لوازم التحریر، اعزام بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ معلم جهادگر به مناطق محروم برای ارائه خدمات آموزشی،تهیه و توزیع بیش از ۳۰۰ هزار بسته معیشتی، ساخت بیش از ۱۹۰ واحد مسکونی از اقدامات مهم بسیج سازندگی با مشارکت مردم و خیرین است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین بازسازی بیش از ۱۷۰ واحد مسکونی، ارسال ۶ مرحله محموله کمک به مناطق سیستان و بلوچستان به ارزش ریالی بیش از ۶ میلیارد تومان از دیگر اقدامات بسیج سازندگی در طی یک سال گذشته است.

انتهای چیام/

captcha
آخرین اخبار