چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۲
کد خبر: 86013
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
رنگ بندی جدید شهرستان های استان مرکزی اعلام شد؛

محلات در وضعیت قرمز قرار گرفت/ 11شهرستان استان مرکزی در وضعیت نارنجی

بر اساس آخرین رنگ بندی شهرهای کشور که از ۱۸ اردیبهشت ماه اعمال خواهد شد وضعیت شهرستان محلات از نارنجی به قرمز و فراهان از قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین رنگ‌بندی شهرستان ها در اپلیکیشن ماسک که از ۱۸اردیبهشت ماه اعمال می‌شود شهرستان محلات در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت، همچنین ۱۱ شهرستان، ساوه، خمین، آشتیان، فراهان، خنداب، کمیجان، شازند، تفرش، دلیجان، اراک و زرندیه در وضعیت نارنجی قرار دارند.

گفتنی است بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا مسافرت از شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای کشور و ورود افراد غیر ساکن با خودروهای شخصی به شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز ممنوع است و جریمه ورود و خروج خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی به ترتیب ۱۰ و پنج میلیون ریال است.

بر این اساس در وضعیت نارنجی یا پرخطر سطح شغلی سه و چهار تعطیل است و در وضعیت قرمز یا خیلی پرخطر نیز همه مشاغل به جز موارد ضروری سطح یک تعطیل خواهد بود.

بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کروناویروس در استان مرکزی تعداد موارد مبتلا به بیماری از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۵۶۳۶۲ نفر رسیده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار